گروه: اخبار استان خبر: 195669 / تاریخ انتشار : 1400/10/7 ساعت : 08:46
پیشکسوت سینما و تلویزیون در گفتگو با صبح زاگرس؛

راه و مکتب شهید سلیمانی ادامه دارد

حبیب اسماعیلی پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس گفت: مکتب و راه شهید سلیمانی در نسل جوان ادامه دارد.

حبیب اسماعیلی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران در خصوص فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی به صبح زاگرس گفت: یادی می کنیم از تمام شهدا که برای سربلندی میهن و وطن جان خود را از دست دادند به خصوص در جنگ تحمیلی که واقعاً بحث حیثیت و شرف و وطن ما در میان بود که از این مرز و بوم دفاع کردند.

 

این هنرمند پیشکسوت افزود: جا دارد یاد و نام شهدا را گرامی بداریم و جانفشانی های این شهدای بزرگوار را زنده نگه داریم.

 

وی بیان کرد: یاد و خاطره سردار هایی مثل سردار سلیمانی که در راه وطن جان فشانی کردند و از جان خود مایه گذاشت را برای همیشه گرامی می داریم و قدردان آنها هستیم.

 

اسماعیلی گفت: جوان ها می توانند رشادت ها و فداکاری های سردار سلیمانی را در دفاع از وطن و مملکت سرلوحه کار خود قرار دهند، بیش از چهار دهه از انقلاب میگذرد و جوان های ما دنباله رو رشادتهای این شهیدان هستند و مکتب و راه آنها ادامه دارد.

 

وی بیان کرد: هر چند جنگ تحمیلی به پایان رسیده است اما دفاع از میهن و مکتب شهدا ادامه دارد و نسل های بعد در رشته ها و حرفه های مختلف آنها را الگو قرار می دهند.

 

پیشکسوت سینمای ایران معنویت، پایبندی به ارزش های انقلابی، دشمن شناسی، مقاومت، ساده زیستی، اعتقاد به نقش مردم، روحیه شهادت طلبی و مجاهدت را از مهمترین ویژگی های شهید سلیمانی دانست و بیان کرد: وی جایگاه ویژه‌ای برای مردم قائل بود و مردم قدردانی خود را در مراسم تشییع پیکر وی نشان دادند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.