گروه: اخبار استان خبر: 195689 / تاریخ انتشار : 1400/10/7 ساعت : 09:11
سامان گلریز در گفتگو با صبح زاگرس ؛

امنیت ایران مرهون رشادت های سردار سلیمانی است

گلریز با اشاره به فقدان سردار سلیمانی در جامعه امروز گفت: اگر آرامش و امنیتی در ایران و در مرزهای ایران اسلامی حاکم است مرهون و مدیون رشادتهای سردار شهید سلیمانی است.

سامان گلریز عکاس و آشپز مطرح کشور در خصوص فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی به صبح زاگرس گفت: سردار سلیمانی همچون همه افرادی که در دفاع مقدس برای امنیت آرامش و آسایش و آینده ما تلاش کردند فردی ارزشمند و قابل احترام بوده است، این شهیدان زندگی خود را برای امنیت و آسایش ما و خانواده های ما گذاشتند و برای ما قابل احترام هستند ما باید قدردان آنها باشیم.

 

وی در خصوص الگوپذیری جوانان از مکتب سردار سلیمانی گفت: الگوپذیری همانگونه که از اسم آن مشخص است یعنی سرلوحه قرار دادن آن شخص ولی جوانان در درجه اول باید ‌عمل و رفتار سردار سلیمانی را الگو قرار دهند.

 

گلریز با اشاره به فقدان سردار سلیمانی در جامعه امروز گفت: اگر آرامش و امنیتی در ایران و در مرزهای ایران اسلامی حاکم است مرهون و مدیون رشادتهای سردار شهید سلیمانی است.

 

وی گفت: سردار سلیمانی با رشادت ها و مجاهدات های خود راه آزادگی و انسانیت را به همه مردم جهان نشان داد و در نهایت مزد زحمات خود را که شهادت در راه خدا و آرزوی دیرینه وی بود گرفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

 

سامان گلریز افزود: امیدوارم این آرامش و امنیت که حاصل مجاهدت ها و تلاش شبانه روزی سردار سلیمانی و همرزمانش بوده در ایران و در منطقه تا ابد حکم فرما باشد.

 

سامان گلریز (زاده اردیبهشت ۱۳۵۰ در خرمشهر) آشپز و عکاس ایرانی است از‌ مهم ترین برنامه تلویزیونی آشپزی وی برنامه بهونه از شبکه سه سیما است، وی کتابی با نام کوچه پس کوچه‌های آشپزی نوشته است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.