گروه: اخبار استان خبر: 195692 / تاریخ انتشار : 1400/10/7 ساعت : 09:04
کارگردان سینمای ایران در گفتگو با صبح زاگرس؛

سردار سلیمانی فرد نمونه در حفظ و حراست از جهان اسلام بود/تمام ایران داغدار حاج قاسم است

کارگردان مطرح سینما تلویزیون ایرانبا اشاره به اینکه تمام ایران داغدارسردار دلها است گفت: سردار سلیمانی فرد نمونه در حفظ و حراست از جهان اسلام بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهدی صباغ زاده کارگردان مطرح سینما و تلویزیون کشور در خصوص فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی به صبح زاگرس گفت: سردار سلیمانی فردی نمونه بود، ما بهتر از سردار سلیمانی نداشتیم،او مورد توجه همه دختران و پسران و جوانان این مرز و بوم با هر سلیقه و هر جناحی بود، او فرد نمونه در حفط و حراست از جهان اسلام بود.

 

وی افزود: پس از ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی عکس العمل مردم را دیدیم ، تمام ایران داغدار این مرد بزرگ و ارزشمند شدند، واقعا متاسفم هستیم که اکنون او را نداریم.

 

این کارگردان مطرح ایران در خصوص راه و مکتب سردار سلیمانی گفت: سیاست های کشور ما بگونه ای است که راه این شهید ادامه خواهد داشت و کسی میدان را خالی نمی گذارد، وهمینطور که در جنگ تحمیلی اینگونه بود، اگر عده ای می رفتند عده ای دیگر پشت سر آنها راه آنها را ادامه می دادند و هیچ وقت میدان را خالی نمی گذاشتند، امیدوارم در شرایط اقتصادی و معیشتی هم اینگونه باشد.

 

صباغ زاده گفت: امیدوارم خلوص نیت و پاکی و انسانیت این سرادر بزرگ در مسئولان کشور جریان داشته باشد که بتوانند با تلاش و کوشش مشکلات و گرفتاری های مردم و این کشور بزرگ را حل کنند.

 

وی بیان کرد: در طول تاریخ ما کشوری بوده ایم که با هیچ کس جنگی نداشتیم، شاید دیگران با ما وارد جنگ شدند ولی ما همشه سعی کردم از کشور خود دفاع کنیم، امیدوارم کشمکش های سیاسی و بین المللی در باره برجام و مذاکرات به نفع ایران به سرانجام برسد.

 

این کارگردان و تهیه کننده سینما افزود: مشکلات معیشتی مردم حل شدنی هستند فقط کافیست مسئولان همت کنند و راه و سیره سردار سلیمانی را الگو قرار دهند همانگونه که جوان ها باید سیره عملی و رفتاری سردار سلیمانی را الگو قرار دهند،  مسئولان کشور نیز باید این اسوه اخلاق و پاکدستی را سرلوحه امور قرار داده که مشکلات مردم حل شود.

 

مهدی صباغ زاده کاندیدای بهترین کارگردانی در دهمین جشنواره فیلم فجر (۱۳۷۰) برای فیلم خانه خلوت شده بود.او برنده جایزه بزرگ مصطفی عقاد برای کارگردانی فیلم راه بهشت از جشنواره فیلم فجر (۱۳۹۱) شد. وی از سال ۱۳۹۲ به عنوان پخش‌کننده فیلم‌های سینمایی، مدیریت مؤسسه پخش نیمروز فیلم را به عهده دارد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.