گروه: اخبار استان خبر: 195843 / تاریخ انتشار : 1400/10/12 ساعت : 08:51
فرماندار بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس:

شهید سلیمانی دارای شخصیتی مردمی فارغ از نگاه خاص قومی و قبیله ای بود

فرماندار شهرستان بویراحمد با بیان اینکه شهید سلیمانی کار را برای رضای خدا انجام می داد، گفت: شهید سلیمانی شخصیتی مردمی و نگاه خاص قومی و قبیله ای نداشت.

مجید احمدی در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص ویژگی های شخصیتی شهید سلیمانی و ابعاد حضور میلیونی مردم در تشییع جنازه وی  گفت: مهمترین خصیصه شهید سلیمانی کار را برای رضا انجام یم داد و می فرمود هر کس از خدا بترشد خدا همه چیز را از او می ترساند.

 

فرماندار بویراحمد به فرمایشی از شهید سلییمانی پرداخت مبنی بر اینکه نباید دیده شویم، گفت: مهمترین خصیصه حاج قاسم اخلاص وی بود و در انجام کارها نگاه خاص قومی، قبیله ای سیاسی نداشت یعنی جناح ها را فرع دانست و اصل را بر حفظ نظام گذاشته بود.

 

وی با بیان اینکه سردار سلیمان هدف از تلاش ها را حفظ نظام می دانست، گفت: شهید سلیماین به حزب الله وابسته بود اما به هیچ گروه و جناح سیاسی وابسته نبود و کار را برای رضا انجام می داد.

 

وی مهترین دلیل ها را برای عاقبت بخیری حاج قاسم را اخلاص وی اعلام کرد و افزود: مردمی بودن شهید سلیمانی از دیگر ویژگی های شهید سلیمانی بود یعنی خود را از جنس مردم می دانست و کار را برای رضای خدا انجام می داد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.