گروه: اخبار استان خبر: 195858 / تاریخ انتشار : 1400/10/12 ساعت : 08:35
صداپیشه و مجری سینما و تلوزیون ایران در گفتگو با صبح زاگرس؛

نام سردار سلیمانی لرزه بر اندام دشمنان می انداخت

جلال مقامی صداپیشه و مجری پیشکسوت سینما و تلوزیون ایران گفت: نام سردار سلیمانی لرزه بر اندام دشمنان می انداخت.

جلال مقامی صداپیشه، بازیگر و مجری پیشکسوت سینما و تلوزیون ایران در خصوص فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی صبح زاگرس گفت: هرچه از بزرگی و عظمت سردار سلیمانی بگوییم کم گفته ایم.

 

وی افزود: عظمت و بزرگی سردار سلیمانی زبانزد خاص و عام در ایران و جهان بود. سردار سلیمانی خاورمیانه را تکان داد و نام سردار سلیمانی لرزه بر اندام دشمنان می انداخت و دشمنان حتی از نام وی میترسیدند.

 

این دوبلور پیشکسوت بیان کرد: زبان قاصر است از وصف سردار سلیمانی، مرد بزرگ، با گذشت نترس و شجاع بود، واژه ای در حد و اندازه این مرد پیدا نمی شود که به زبان آورد.

 

جلال مقامی گفت: همانگونه که دیدیم سردار سلیمانی در سخنرانی خود اشاره کرده بود که داعش پس از سه ماه دیگر نابود خواهد شد و دیدیم که چگونه این سردار بزرگ اسلام نابودی داعش را رقم زد، به صورت چشمهای این سردار که نگاه می کردیم نجابت و بزرگی را می‌دیدیم.

 

وی گفت:صحبت در مورد سردار سلیمانی در واژه ها نمی گنجد ، ای کاش ما اکنون بهره مند بودیم از وجود ایشان، کسی که فروتنی و نجابت از چشمانس تراوش می کرد، اقدامات و مجاهدت های وی ایران را کشور اول خاورمیانه کرد.

 

جلال مقامی دوبلور، گوینده، مدیر دوبلاژ و بازیگر ایرانی است که به دلیل اجرای برنامهٔ «دیدنی‌ها» نیز شهرت دارد.دوبلهٔ منحصربه‌فرد او در سریال لبهٔ تاریکی یکی از شاهکارهای مقامی است. از مشهورترین آثار مقامی می‌توان به گویندگی‌اش در آثاری چون «لورنس عربستان به جای عمر شریف»، «شکوه علفزار»، «ارتش سری»، «پوآرو»، «شرلوک هلمز»، «هشدار برای کبری ۱۱ به جای سمیر» اشاره کرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.