گروه: اخبار استان خبر: 195868 / تاریخ انتشار : 1400/10/12 ساعت : 08:49
بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با صبح زاگرس؛

آرزو دارم نقش سردار سلیمانی را بازی کنم/ ترور مجازی شهید سلیمانی نشانه ضعف و زبونی دشمنان است

محمود مقامی بازیگر نقش سردار شهید همدانی با اشاره به اینکه ؛آروز دارم روزی نقش سردار سلیمانی را بازی کنم گفت: ترور مجازی شهید سلیمانی نشانه ضعف و زبونی دشمنان است.

محمود مقامی بازیگر مطرح سینما و تلوزیون ایران در خصوص فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در گفتگوی اختصاصی به صبح زاگرس گفت:هر چه بگویم از این مرد بزرگ کم گفته ایم، او محبوب مردم و محبوب دل های همه مسلمین جهان بود، یک سردار بی نظیر و محور مقاومت منطقه بود.

 

مقامی که در نقش سرداران شهید همدانی و مهدی عراقی ایفای نقش کرده است گفت: آرزو دارم که روزی نقش سردار سلیمانی را در فیلمی بازی کنم. و امیدوارم که یک کاری که در شأن و منزلت ایشان باشد توسط بزرگان سینمای ایران تهیه و تولید شود و این افتخار نصیب من شود در نقش وی بازی کنم.

 

وی با بیان اینکه جای خالی سرداران بزرگ اسلام همچون سردار سلیمانی در سینما و تلویزیون احساس می شود گفت: در تلویزیون دیدم که سردار سلیمانی در بازدید از پشت صحنه فیلم سینمایی آن ۲۳ نفر حضور پیدا کرد که باعث افزایش روحیه عوامل این فیلم شد که نشان از اشراف و توجه ایشان به سینما و سایر امور را داشت.

 

این بازیگر سریال امام علی (ع) در خصوص الگوپذیری نسل جوان از سردار سلیمانی گفت: هر کدام از خصلت های سردارسلیمانی می تواند الگو و سرمشقی برای جوان ها باشد، نسل جوان می‌تواند از هر خصلت و خصوصیت این سردار بزرگ به عنوان اسوه و الگو بهره گیرند.

 

محمود مقامی در ادامه بیان کرد: سردارسلیمانی مرد جنگ و مرد خستگی ناپذیری روزهای سخت بود، اخلاق ادب و منش و رفتار او الگویی است برای همه مردم ایران و جوانان.

 

بازیگر فیلم اخراجی ها با اشاره به ترور مجازی سردار سلیمانی در شبکه های اجتماعی گفت: هرچند از فضای مجازی استفاده چندانی نمیکنم ولی شنیدم و میبینم که نام و عکس و حتی هر چیزی که منتسب به سردارسلیمانی باشد در برخی از شبکه های اجتماعی مسدود و محدود شده است که این نوعی بی اخلاقی محسوب می شود که نشان از ضعف و زبونی و ناتوانی دشمنان و گردانندگان این شبکه های اجتماعی دارد، آن ها می ترسند مکتب سلیمانی در ایران و بین مسلمانان منتشر شود در صورتی که شهید سلیمانی در دل و جان مردم جای دارد همانگونه که در تشییع جنازه باشکوه و میلیونی این شهید بزرگوار دیدم که نشان از محبوبیت او دارد و با این اقدامات خصمانه راه به جایی نمی برند.

 

محمود مقامی هنرپیشه سینما و تلویزیون ایران است که با فیلم تاراج به کارگردانی ایرج قادری سال ۱۳۶۴ به عرصه سینمایی وارد شد،او سپس با ایفای نقش در آتش پنهان و ارابه مرگ و میخواهم زنده بمانم و دادستان به یکی از چهره های مطرح هنرپیشگی تبدیل شد.او در سریال های امام علی (ع) و اخراجی ها و ستایش و معمای شاه و بیش از ۳۰ اثر دیگر نیز ایفای نقش کرده است.

 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.