گروه: اخبار استان خبر: 195946 / تاریخ انتشار : 1400/10/14 ساعت : 09:12
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد؛

شهید سلیمانی نماد مقاومت و ایستادگی

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه مسئولان شهید سلیمانی را الگوی خود قرار دهند گفت: شهید سلیمانی نماد مقاومت و ایستادگی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس همزمان با تشییع پیکر شهید خوشنام در باشت یادواره شهدای این شهرستان و گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی با حضورخانواده‌های معظم شهدا وایثارگران، اقشار مختلف مردمی و مسئولان در مصلای این شهرستان برگزار شد.


فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این آئین گفت: شهید سلیمانی یک چهره ملی، دینی، مذهبی و محبوب همگان بود که مردم و مسئولان باید از این موضوع پند بگیرند وآن شهید والامقام را الگوی خود قرار دهند.


سردارحمید خرم‌دل با بیان اینکه در چند دهه اخیر سیاست دنیای استکبار این بوده است که بین کشور‌های مسلمان چنددستگی ایجاد کنند و جنگ‌های قومیتی را در کشور‌ها مسلمان راه‌اندازی کند افزود: سردار سلیمانی با تشکیل گروه‌های مقاومت در کشور‌های منطقه، دشمن را زمین‌گیر کرد و همه نقشه‌های آن‌ها توسط این سردار رشید اسلام ناکام ماند.


‌سردار خرمدل با بیان اینکه بعد‌ها مشخص خواهد شد که سردار دل‌ها چه کار‌هایی را برای دنیای اسلام انجام داده است، اضافه کرد: شهید سلیمانی شخصیتی بود که رهبر معظم انقلاب اسلامی در باره این شهید والامقام فرمودند مکتب شهید سلیمانی، یعنی تمام مراحل و سیر تکامل در این مکتب وجود دارد و امروز در لبنان، عراق، سوریه و حتی اروپا برای شهید سلیمانی مراسم تکریم برگزار می‌کنند.


فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد اخلاص در عمل را از برجسته‌ترین خصوصیات شهید سلیمانی دانست و ادامه داد: آن شهید والامقام برای پست و مقام و پول و درجه جهاد نکرد و در هر کاری که وارد می‌شد سر بلند و پیروز بود، چون در کارش اخلاص داشت و به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی وی هم تدبیر داشت و هم شجاعت.


خرم‌دل ولایت‌مداری را از دیگر ویژگی‌های بارز سردار سلیمانی بیان کرد و گفت: نیروی سپاه قدس مثل وزارت امور خارجه هیچ مأموریتی در داخل کشور نداشت، اما وقتی سیل و زلزله می‌آمد، می‌دیدیم که در صف اول حضور دارند و در کنار مردم هستند و همین موارد سبب شد که سردار سلیمانی محبوب مردم و در قلب آنان جای داشته باشد.


وی با بیان اینکه سردار دل‌ها توجه ویژه‌ای به خانواده‌های معظم شهدا داشت، گفت: آن شهید والامقام یک چهره ملی بود که هم دین را دوست داشت و هم مردم را و مسئولان هم باید از این موضوع پند بگیرند و این شهید بزرگوار را الگوی خود قرار دهند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.