گروه: اخبار استان خبر: 195950 / تاریخ انتشار : 1400/10/14 ساعت : 09:34

دیدار سردار "خرم دل" با خانواده شهید "کشاورز" درگچساران/ آرزوی پدر شهید چه بود+تصاویر

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از فرماندهان و پرسنل سپاه استان با خانواده شهید "سید جبار کشاورز" در گچساران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ در این دیدار سردار حمید خرم دل، فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به همراه سرهنگ فرضی زاده معاونت بازرسی سپاه فتح با حضور در منزل شهید "سید جبار کشاورز" و اهداء لوح سپاس به پدر این شهید والامقام از مجاهدت‌های وی و خانواده معظم شهید قدردانی کرد.

 

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار هم گفت:دیدار با خانواده های شهداء موجب عزت انسان خواهد شد ،چرا که خانواده های معظم شهداء همه وجودشان را وقف نظام و انقلاب کرده اندو ان شاءالله همه بتوانیم در مسیر شهداء طی طریق کنیم و خانواده های شهداء را از یاد نبریم.

 

 

پدر شهید کشاورز در ادامه نیز افزود:تنها یک آرزو دارم و آن هم تکمیل حسینیه شهیدکشاورز است که بعد از گذشت سالیان سال همچنان به بهره برداری کامل نرسیده است،اگرچه برگزاری مراسمات عزاداری از گذشته تاکنون در این حسینیه با همین وضعیت پا برجاست.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز در ادامه قول پیگیری این موضوع را دادند که هرچه زودتر نیز این حسینیه به مرحله تکمیل و بهره برداری کامل برسد.

 

 

براین اساس، شهید سید جبار کشاورز در اواخر سال 66 با وجود نداشتن سن قانونی برای رفتن به جبهه با همرزمان اسلحه را برداشت و قاطعانه در برابر حزب بعث ایستادگی و مبارزه کرد،‌سه ماه آموزشی را پشت سر گذاشت و سه ماه نیز در جبهه غرب در منطقه مهران بدون استفاده از مرخصی جنگید. در آخرین روزها که خانواده انتظار بازگشت او را داشت در منطقه قلاویزان در عملیات مهران در تاریخ 25شهریور سال 67 به درجه رفیع شهادت نائل آمد و به لقاءالله پیوست .

 

ادامه تصاویر این آیین را مشاهده کنید.

 

 

 
 
 

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.