گروه: اخبار استان خبر: 196138 / تاریخ انتشار : 1400/10/20 ساعت : 08:38
در گفتگو با عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح شد؛

جوانان ایرانی شاگردان نخبه مکتب حاج قاسم هستند

نماینده استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز حاج قاسم به عنوان محبوب ترین چهره جهان اسلام و امت آزاده جهان شناخته شده است گفت: جوانان ایرانی شاگردان نخبه مکتب حاج قاسم هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهباز حسن پور در گفتگو با صبح  زاگرس با اشاره به اینکه روز شهادت حاج قاسم روز، شهادت مالک اشتر زمان روز حبیب خداوند متعال است گفت: حاج قاسم شجاع ترین و دلیرترین فرمانده  جهان اسلام در مقابل مستکبران و یزیدیان زمان است.


وی در ادامه با تاکید بر اینکه ما به شفاعت حاج قاسم نیاز داریم ابراز داشت: همه مردم عزیز کشورمان شیفته مکتب و گفتمان مکتب شهید سلیمانی هستند، و در بین جوانان ما این مکتب امروزه رد و بدل می شود.


نماینده استان کرمان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروزه سخنان زیبای حاج قاسم در بین جوانان بر سر زبانهاست و چه زیبا فرموده است شهید سلیمانی، تمام این فرزندان  مملکت را فرزند خود می داند و فرمودند حتی آن فرد بی حجاب  هم فرزند من و شماها است.


حسن پور گفت؛ شهید سلیمانی، جمهوری اسلامی ایران را به حرم تشبیه کردند و در این مورد چه زیبا سخن گفتند، که اگر این حرم بماند دیگر حرم ها خواهد ماند.

 

این نماینده مجلس اساسی ترین و مهمترین سخنان حاج قاسم سلیمانی را رهنمود ها در رابطه با  ولایت مداری عنوان کرد و گفت:حاج قاسم از همه خواستند در تمام مراحل گوش به فرمان این حکیم فرزانه باشیم و این موضوع ولایت پذیری حاج قاسم را می رساند که برای او چقدر این مقوله و بحث ولایت پذیری مهم است.


نماینده شهرستانهای سیرجان، بردسیر در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: امروز حاج قاسم به عنوان محبوب ترین چهره جهان اسلام و امت آزاده جهان شناخته شده است و تمثال وی در دست مردم آزادیخواه جهان رد و بدل می شودو جوانان انقلابی ایران شاگردان نخبه مکتب حاج قاسم هستند.
 

انتهای پیام/
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.