گروه: اخبار استان خبر: 196171 / تاریخ انتشار : 1400/10/20 ساعت : 14:13
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

شهید سلیمانی، بهترین الگو برای جوانان/استکبار ستیزی و مردمی بودن از ویژگی های ممتاز شهید سلیمانی بود

عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی، حاج قاسم را تنها یک شخصیت نظامی ندانست و گفت: مردمی بودن، با انگیره بودن در کار و داشتن روحیه استکبارستیزی از جمله ویژگی های دیگر سردار سلیمانی است.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در خصوص دهه بصیرت و شهادت سردار سلیمانی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با اشاره به فتنه ۸۸  گفت: مردم با بصیرت ایران اسلامی  در ۹ دی ماه حماسه ای  بزرگ خلق کردند و عظمت جمهوری اسلامی ایران را به  رخ جهانیان کشاندند.

 

سردار محمداسماعیل کوثری با اشاره به اینکه محور شکل گیری فتنه ۸۸  به ظاهر بعد از انتخابات ریاست جمهوری بود، افرود: اما از یک سال قبل در آمریکا کلید  این فته کلید خورد.

 

وی تصریح کرد: هدف از این جریان براندازی ایران بود که با استقبال دست نشانده ها در ایران اجرایی و از آن سوی مرزها هدایت شد.

 

عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی ملت فهیم و با بصیر ایران با رهبری امام خامنه ای این بر این فته پیروز امدند، اظهار داشت: اما چیزی نپاید که خارج از مرزها  در سوریه و عراق باهدف براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران فتنه دیگری  کلید خورد و به سمت عراق ادامه می‌یابد که با همراهی ۷۸ کشور  نیروهای بی‌ شماری  با هدف تشکیل حکومت اسلامی شام و عراق به سمت این دو کشور گسیل کردند.

 

سردار کوثری ادامه داد: سردار سلیمانی در منطقه مقابل  دشمنان ایستاد و وقتی آمریکا و دشمنان دیدند در لبنان و سوریه نمی توانند به نتیجه برسند، جنگ نیابتی را با ایجاد داعش راه انداختند.

 

سردار کوثری ادامه داد: این گروه با هدف تسلط و ورود به ایران تشکل شده بود که تا مرز خسروی پیش آمدند و در آنجا متوقف شدند.

 

وی با اشاره به تلاش‌های فرمانده نیروی قدس سپاه در ایجاد امنیت در مرزهای شرقی کشور بیان داشت: با تلاش های سردار سلیمانی امنیت  در مرزهای کشور برقار شد.

 

وی بیان داشت : با حرکت مقتدرانه حاج قاسم سلیمانی حقیقتا دنیا متوجه عظمت جمهوری اسلامی ایران نسبت به گذشته خود شد و لذا حماسه ای که سردار سلیمانی آفرید، عظمت دیگری را برای نظام اسلامی رقم زد.

 

کوثری، حاج قاسم را تنها یک شخصیت  نظامی ندانست  گفت: مردمی بودن، با انگیره بودن در کار و داشتن روحیه استکبارستیزی از جمله  ویژگی های دیگر سردار سلیمانی است.

 

 عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حاج قاسم با اخلاق و در کارهابسیارباانگیزه  و دارای روحیه استکبارستیزی بود، افزود: باید به جرات می توان گفت سردار سلیمانی یک قهرمان ملی و یک قهرمان اسلامی به تمام معنا است و ما باید از مکتب حاج قاسم بهترین بهره را ببریم و جوانان ما باید حاج قاسم را الگوی خود قرار دهند.

 

کوثری در خاتمه با اشاره به برخی مشکلات اقتصادی، گرانی ها  در کشور تصریح کرد: دولت و مجلس با همکاری قوه قضائیه پای این قضیه ایستادن و ان را حل خواهند کرد. اما این قضیه کمی زمان بر بوده، چرا که آن کسانی این مشکلات را به وجود اوردند هنوز خیلی ها در تشکیلات اداری و دولتی هستند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.