گروه: اخبار استان خبر: 196519 / تاریخ انتشار : 1400/10/28 ساعت : 08:39
پیگیری سوژه های مردمی:

خطر مسدودشدن تنها جاده دسترسی روستای آبرزگه و ایستگاه پمپاژ آب شهر لنده+تصاویر

تنها جاده دسترسی روستای آبرزگه و ایستگاه پمپاژ آب شهرلنده بر اثر طغیان دره فصلی در حال تخریب کامل است که باید هرچه سریعتر مسولان راهداری اقدامی در جهت ایمن سازی این جاده انجام دهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، بارندگی های چندهفته گذشته در سطح شهرستان لنده خسارات فراوانی به زیرساخت های کشاورزی و جاده ای وارد کرده است که نیازمند توجه ویژه اعتبارات حوزه حوادث غیرمترقبه استانی است.

جاده ارتباطی روستای آبرزگه که تنها جاده ارتباطی به ایستگاه تامین آب شرب شهرلنده است متاسفانه به دلیل بارندگی های صورت گرفته و طغیان رودخانه فصلی کاملا خالی شده است و حتی آسفالت نیز در حال شکاف و خالی شدن است.

مردم روستای آبرزگه در  تماس با خبرنگار این پایگاه خبری خواستار توجه ویژه و فوری مسولان بخشداری موگرمون، اداره راهداری و آب و فاضلاب شهرستان برای ایمن سازی و استحکام بخشی جاده تا قبل از تخریب و انسداد کامل را خواستار شدند.

در طی سال های گذشته فرسایش خاک و تغییر مسیر دره های فصلی باعث شد تا زیرجاده هایی که در مجاورت دره های فصلی قرارگرفته اند خالی شود و همین امر نیز باعث به مخاطره افتادن جاده ها و حتی خطر قطع و مسدودسازی این جاده ها خواهد شد.

آنچه امروز مورد انتظار اهالی روستای آبرزگه از توابع بخش موگرمون در شهرستان لنده است بحث ایمن سازی و ساخت دیوار حفاظتی برای تنها جاده ارتباطی این روستا است.

 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 4 نظر
مهدی
1400/10/28 - 09:07
لطفا زیر سازی جاده ها رو دست کنید...
rateup 0
 ratedown 0
فاطمه
1400/10/28 - 09:08
یکی از دلایل نشست زمین و جاده ها عدم زیر سازی مناسب است
rateup 0
 ratedown 0
قاسم
1400/10/28 - 09:08
دوست عزیز همه مشکلات رو نمی توان به جاده ربط داد این موضوع در اثر بارش ها بوجود می اید
rateup 0
 ratedown 0
صابری زاده
1400/10/28 - 09:09
منم با این دوستمون موافقم بارش ها باعث چنین موضوعی شده البته قبول دارم کیفت ساخت ساز ها متاسفانه در ایران پایین و نظارت خوبی بر کار پیمانکاران نمی شود
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.