گروه: اخبار استان خبر: 196655 / تاریخ انتشار : 1400/11/1 ساعت : 09:51
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد:

اُفت فشار آب در دنا به دلیل یخبندان و بارش برف/عذرخواهی آبفا از شهروندان سی سختی

رئیس آبفای شهرستان دنا با عذرخواهی از شهروندان از افت فشار آب شرب شهر سی سخت و روستای کوخدان این شهرستان به دلیل بارش شدید برف و یخبندان چشمه های کوه گل و چشمه میشی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آب شهر سی سخت و منطقه کوخدان شهرستان دنا با اُفت و کاهش فشار مواجه شده است.

 

 رئیس آبفای شهرستان دنا با اعلام این خبر گفت: آب شهر سی سخت و روستاهای دهنو، کوخدان، سرمور، علی آباد و اقبال آباد بعلت بارش شدید برف و یخبندان چشمه های کوه گل و چشمه میشی با اُفت فشار همراه شده است.

 

علی خشنودی با بیان اینکه راه دسترسی به منابع و سرچشمه آب نیز بعلت بارش برف و ارتفاع بیش از 2 متر مسدود شده است افزود: بعلت برف و یخبندان روزهای اخیر، سرچشمه و منبع اصلی تامین آب شرب شهر سی سخت و روستای کوخدان دچار یخ زدگی شده است.

 

وی تصریح کرد: هم اکنون با همکاری فرمانداری دنا و با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات سنگین راه و شهرسازی و راهداری عملیات بازگشایی مسیر دسترسی شروع تا مشکل بوجود آمده را مرتفع کنیم.

 

رئیس آبفای دنا با عذرخواهی از مردم گفت: کارکنان آبفا با جدیت تمام و 24 ساعته با کمک تجهیزات سنگین دیگر سازمان ها در حال بازگشایی مسیر دسترسی هستند و تا دسترسی به محل چشمه تامین، بعلت شرایط یخبندان حاکم، آب شهر سی سخت و منطقه کوخدان دچار اُفت فشار می باشد که ضروریست مشترکین در مصرف آب حداکثر صرفه جویی را بعمل آورند.

 

انتهای پیام /

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.