گروه: اخبار استان خبر: 196877 / تاریخ انتشار : 1400/11/5 ساعت : 17:25
درجلسه شورای هماهنگی ستاد دهه فجر شهرستان لنده مطرح شد:

خبرخوش معاون فرماندار به مناسبت دهه فجر/جشن انقلاب در لنده برگزار می شود+تصاویر

معاون فرماندار شهرستان لنده با اشاره به برنامه ریزی برپایی جشن انقلاب از تکمیل و راه اندازی پل تراب در ایام دهه مبارک فجر در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، امروز جلسه بزرگذاشت ستاد دهه فجر شهرستان لنده با حضور امام جمعه، معاون فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه لنده، مسول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و روسای ادارات و اعضای کمیته های مختلف ستاد دهه فجر شهرستان در اداره تبلیغات اسلامی برگزارشد.

در ابتدای این جلسه مسول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: دهه فجر طلیعه ای روشن از عملکرد بی نظیر نظام در طی چهار دهه گذشته در ارائه بهترین خدمات به ملت است که باید به بهترین شکل به اطلاع مردم برسند.

حجت الاسلام الهی نیا گفت: مراسمات دهه فجر باید به بهترین شکل ممکن و با شور ونشاط فراگیر برگزار شوند تا این شور ونشاط تداعی کننده روزهای پیروزی انقلاب باشد.

 


در ادامه نیز فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت:انتظار است همه ادارات و نهادها باید خودشان در مراسمات و جشن های ملی حضوری فعال داشته باشند.

وی افزود: برخی از ادارات و نهادها اصلا در مراسمات ملی و مذهبی یا شرکت نمی کنند و یا حضوری کمرنگ دارند که حقیقتا جای گلایه مندی است.

سرهنگ پاسدار روح اله ویسی گفت:برنامه های خیلی خوبی در دهه فجر برای برگزاری جشن ها و مراسمات و ویزیت رایگان با حضور پزشکان متخصص، مراسم غبار روبی و عطر افشاری گلزار شهدا و برگزاری یادواره شهدا از جمله برنامه های مختلف در ایام دهه مبارک فجر است.در ادامه نیز معاون فرماندار شهرستان لنده گفت: برنامه های ستاد دهه فجر باید با همکاری و همراهی همدیگر در راستای کمیته های مختلف باید به بهترین شکل ممکن اجرایی شود.

امین شفایی گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسمات با وجود کاهش محدودیت ها نیز باید رعایت شود ولی در کنار این مهم نیز باید به نشاط مردم نیز توحه ویژه شود.

وی افزود: پل تراب تکمیل شد و تنها بحث اسفالت آن مانده است که امیدواریم در دهه فجر بتوانیم این پروژه مهم و راهبردی را به سرانجام برسانیم.

شفایی گفت: اداراتی که در جلسات شرکت می کنند و نسبت به به مردم تعهد می دهند باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند و در این زمینه با کسی تعارف نداریم.علی جاودان رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده گفت: دهه فجر در مدارس ما دهه خاطره ها است که آموزش وپرورش رسالت بزرگی در چهله دوم انقلاب دارد.

وی افزود:مدارس در سطح شهر روستا برنامه های زمانبدی خاص خود را دارند که برنامه های شاد و متنوعی را برگزار خواهند کرد که نواختن زنگ انقلاب و رژه موتوری در شهرستان اجرایی می شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده گفت: مراسم ٢٢بهمن امسال روز جمعه است که باید تدابیر لازم برای این روز مهم در مدارس صورت پذیرد.

رئیس دانشگاه پیام نور لنده گفت: در این روزها باید بیان کننده خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول چهل سال گذشته باشد.

نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی شهرستان لنده گفت: جشن های عشایری و روستایی با رویکرد دستاوردهای های انقلاب اسلامی بیان خواهند شد.وی گفت:امسال با توجه به شرایط کرونایی کشور و روند قابلیت اجرایی برنامه ها در سطح روستاهای هدف برگزار خواهند شد.

در ادامه نیز اسماعیل زارعی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده گفت: امسال مسولیت کمیته اطلاع رسانی ستاد دهه فجر برعهده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است که امیدواریم در این زمینه از تمام ظرفیت خبرنگاران برای پوشش تمام برنامه ها استفاده شود.

وی افزود: خبرنگارانی مجوز فعالیت دارند که مراتب قانونی را نسبت به کسب مجوز های قانونی اتخاذ کرده باشند و در این زمینه نیز باید ادارات نهایت دقت لازم را داشته باشند.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.