گروه: اخبار استان خبر: 197824 / تاریخ انتشار : 1400/11/20 ساعت : 15:14
ارسالی شهروند خبرنگار؛

معضل بی پایان فرسودگی جداول شهر یاسوج/شهروندان یاسوجی از وضعیت جداول بلوار شهید مطهری گلایه کردند +تصاویر و فیلم

فرسودگی جداول شهر یاسوج به معضلی بی پایان در این شهر تبدیل شده که صدای شهروندان را نیز در آورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از الزامات در بخش زیر ساخت یک شهر توجه ویژه به ساخت جداول استاندار است تا در فصول پر بارش از مشکلاتی هم چون آب گرفتگی و سرازیر شدن آب به خیابان جلوگیری شود.

در دهه اخیر شهرداری یاسوج اقدام به ترمیم و بازسازی برخی از جداول مرکز شهر یاسوج کرد اما این موضع در یکی دو سال گذشته به فراموشی سپرده شد و برخی از مهمترین خیابان های مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد از این موضوع محروم شدند.

 

یکی از خیابان های شهر یاسوج که نداشتن زیر ساخت مناسب شهری نمای زشتی به آن داده است، بلوار شهید مطهری است که می توان گفت مهمترین و استراتژیک ترین بلوار اصلی در مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد به حساب می آید.

بخشی از جداول و پیاده رو های این بلوار به کلی ترمیم و مرمت شده اند اما همانگونه که در تصاویر قابل مشاهده است، به دلیل عدم بازساری ادامه این مسیر، فرسایش 80 درصدی جداول از طرف انتقال خون به سمت فلکه جهاد را شاهد هستیم که این امر باعث به وجود آمدن نمایی زشت و زننده برای کسانی می شود که از این بلوار عبور می کنند.

نفوذ آب به لایه های آسفالت، سرریز شدن آب درون خیابان بعد از بارش باران و سیلابی شدن مسیر از آثار تخریب و عدم ترمیم این جداول است.

با توجه به اینکه سال های سال است این جداول ترمیم و بازسازی نشده اند بخش زیادی از این جداول به کلی تخریب شده است.

با توجه به اینکه زمان زیادی تا عید نوروز باقی نمانده است امید است مسئولین حوزه شهری برای ترمیم  این جداول چاره اندیشی کنند.

 

 تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.