گروه: اخبار استان خبر: 197926 / تاریخ انتشار : 1400/11/22 ساعت : 19:51
امام جمعه بهمئی:

پیچیده ترین جهاد تبیین ،معرفی چهره های نفوذی در بدنه نظام اسلامی است

آیین نماز سیاسی عبادی و دشمن شکن جمعه این هفته پس از راهپیمایی باشکوه خودرویی و با حضور مردم و مسئولین ولایتمدار و شهرستان بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آیین نماز سیاسی عبادی و دشمن شکن  جمعه این هفته پس از راهپیمایی باشکوه خودرویی و با حضور مردم  و مسئولین ولایتمدار و شهرستان بهمئی برگزار شد.

در این آیین حجت الاسلام افروغی امام جمعه شهرستان بهمئی گفت : پیچیده ترین جهاد تبیین ،معرفی چهره های نفوذی در بدنه نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

وی ادامه داد :این صحبت بنده نیست بلکه فرمایش حضرت آقا امام خامنه ای است ،که می فرمودند نفوذی ها در جاهای مهم و حساس حضور دارند و چینش آنها در بدنه نظام برای انقلاب بسیار مضر است.

 

افروغی در ادامه گفت : ما ۴چیز را باید در حوزه انقلاب ببینیم که اولین موضوع این است که امام امت بازوانی دارد و از جنس روحانیت است و دشمن با ساختن فیلم های ضد روحانیت سعی در تضعیف روحانیت در ذهن و افکار مردم دارد و هدف اصلی آنها راس انقلاب اسلامی است .

 

وی ادامه داد :عده ای هستند که با نشر و تخریب روحانیت، خیانن می کنند و می خواهند با تضعیف روحانیت دین را ضعیف کنند و اگر این کار را انجام دهند دیگر چیزی از دین باقی نخواهند ماند.

 

 

امام جمعه شهرستان بهمئی با انتقاد به مکانیزم اشتغال در ادارات گفت :سیستم ها در ادارات که مکانیزم اشتغال هستند، بسیار اشکال دارد و مسئولین بعضی موارد مهم را اصلا مورد توجه قرار نمی دهند و برای رفع این مشکل نیاز به جهاد تبیین  است و لازمه آن کمک کردن احاد  مردم و مسئولین است.

 

انقلاب اسلامی و دستاوردهای انقلاب در ۴کلمه خلاصه می شود و آن استقلال ازادی جمهوری اسلامی است‌.

 

وی ادامه داد :ایران در زمان پهلوی در ارتش دخالت خاصی نداشت همانند هواپیماهای ایرانی که به پرواز درامدن و وارد جنگ شدند وحتی شاه مملکت مطلع نبود، اما امروزه شاهد آن هستیم ایران مقتدر علاوه بر خاورمیانه در تمام جهان نقش نظامی و سیاسی و اقتصادی مهمی را ایفا می کند .

 

افروغی گفت :در زمان پهلوی استقلال نظامی نداشتیم و اگر هواپیماهایی جنگی ایران نیاز به تعمیر داشت این آمریکایی ها بودند که این کار را برای ما انجام می دادند 

اما امروزه به برکت نظام جمهوری اسلامی ما حتی هواپیماهایی در حوزه نظامی ساختیم و در حال حاضر موشک قاره پیما ساختیم و به تنهایی مانور نظامی انجام می دهیم.

 

 

افروغی امام جمعه شهرستان بهمئی گفت :ما پیروز جنگ جهانی در بحث مبارزه با داعش هستیم واین از اقتدار و برکت نظام جمهوری اسلامی ایران است .

 

وی در خصوص سلامت فضای  رسانه ای در کشور گفت :ما در بحث رسانه با تمام مشکلاتی که وجود دارد ، یکی از اخلاقی ترین رسانه ها را در تمام دنیا داریم و این بسیار مهم است .

 

  

وی در خصوص استقلال اقتصادی ایران گفت : ما کاملا اقتصاد مستقلی داریم چرا که با توجه به این تحریم ها هر کشوری غیر از جمهوری اسلامی بود قطعا از هم پاشیده میشد اما ایران با تغییر این رویه به رشد اقتصدی نزدیک شده است.

 

وی در ادامه اظهار داشت :ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی به احیا سیاست و اقتصاد و نظامی رسده ایم.

 

افروغی در ادامه گفت :حاج قاسم سلیمانی با ۳۱۳ نفر توانست تمام دنیا را از شر داعش و نام داعش نجات دهد و ثابت کرد با ۳۱۳ نفر یار خالص می شود دنیارا نجات داد و در اختیار گرفت.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.