گروه: اخبار استان خبر: 198197 / تاریخ انتشار : 1400/11/26 ساعت : 21:10

مجلسی را که رهبری انقلابی و پرتلاش خواند، تاجگردون مجلسی ظالم خواند/چرا تاجگردون رویکرد خود را آشکار کرده است؟

تاجگردون فعال سیاسی اعتدالی، که با رای نمایندگان مجلس از راهیابی به این مجلس باز ماند، اخیرا در مطالبی مجلس را مجلس ظالم خواند و آنرا در صفحه مجازی اش به اشتراک گذاشت.

به گزارش گروه سیاسی پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بالاخره زمان آن رسید تا غلامرضا تاجگردون مواضع خود را از حاشیه به متن بیاورد و عملا دیگر به وضوح آنرا آشکار سازد.

 
در اینجا ابتدا لازم است گریزی به فرمایشات رهبری در ارتباط تصویری خرداد امسال داشته باشیم.
 
ایشان در بخشی از این دیدار فرمودند:
 یک توصیه که توصیه‌ی مهمی است، این است که شما که بحمدالله ویژگی‌های خوبی دارید: انقلابی هستید، پُرتلاش هستید، پُرتوان هستید، دنبال کار هستید؛ این ویژگی‌ها را حفظ کنید، این ویژگی‌ها را تا آخر دوره نگه دارید.
 
خوب پر واضح است، که جایگاه مجلس و اعتبار آن برای حاکمیت و نظام و رهبری بسیار مهم است و توجه و ارج نهادن به آن فارغ از اینکه چه افرادی در آن نمایندگی کنند جزو ضروریات مهم است.
 
حال این هم مهم است که مجلس باید در جهت خدمت به مردم و رویکرد انقلابی به خدمت بپردازد.
 
خب این نکته تا اینجا بر هیچ کس پوشیده نیست، تاجگردون فعال سیاسی اعتدالی، که با رای نمایندگان مجلس از راهیابی به این مجلس باز ماند، اخیرا در مطالبی مجلس را مجلس ظالم خواند و آنرا در صفحه مجازی اش به اشتراک گذاشت.
 
 
 
این موضوع رو در دو قالب می توان به آن پرداخت: اولا تاجگردون مواجهه خود را به برخی موضوعات به شکل علنی کرده است و از پوسته اولیه خود خارج کرده است، اگر این گونه باشد و این تحلیل درست باشد قطعا در آینده برخی مواضع تند و صریح تر از وی می تواند حاشیه های زیادی را برای برخی ارگان ها در پی داشته باشد که ضرورت هوشیاری نهادهای نظارتی را می طلبد.
 
دوما تاجگردون که فردی زیرک و با سابقه مدیریتی بالاست که خود را نیز فردی با تجربه می داند، قطعا خوب میدانست میتوانست این اقدام مجلس علیه خود را ظالمه بخواند نه اینکه مجلس را مجلس ظالمی خطاب کند که این موضوع عکس فرمایش مقام معظم رهبری است.
 
باید در ادامه دید مواضع دیگر وی به چه شکلی ادامه خواهد داشت؟
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.