گروه: اخبار استان خبر: 198442 / تاریخ انتشار : 1400/12/2 ساعت : 12:36
دریادواره شهیدان جشان زاده مطرح شد:

مستقل ترین کشور در تمام دنیا ایران اسلامی است +تصاویر

یادواره شهیدان جشانزاده در شهرستان بهمئی با حضور سردار خرم دل، فرمانده سپاه فتح و حضور پررنگ مردم و مسئولان در شهرستان بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یادواره شهیدان جشانزاده در شهرستان بهمئی با حضور سردار خرم دل، فرمانده سپاه فتح و حضور پررنگ مردم و مسئولان در مصلی امام رضا (ع) شهرستان بهمئی برگزار شد.

 

در این یادواره سردار خرم دل گفت : یادواره شهیدان ایل بهمئی در این شهرستان، نشان داد که  شهرستان بهمئی دارای چه اصالت و اعتقادی به دین و ولایت و شهدا است.

 

وی ادامه داد : مردم شهید پرور شهرستان بهمئی در دفاع مقدس نقش آفرین بودند و امروزه قدردان شهدای خود هستند .

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در این دنیای فتنه و ضد دین و اسلام  انواع  توطئه ها شکل می گیرد و هیچ چیز به اندازه برگزاری یادواره شهدا نمی تواند مسیر را به ما نشان دهد گفت:شهدا کهنه نمی شوند و زنده هستند و دربین ما حضور دارند ،دعاگو ، کمک‌ کار و هدایت گر ما در این دنیای غبار آلود هستند. 

 

این فرمانده ارشد نظامی استان گفت : امروزه ما افتخار می کنیم که یک وجب از خاک ایران اسلامی را به دشمن نداده ایم،اما بحث خاک مقوله آخر برا شهدا و رزمندگان است ،چرا که اصل برای شهدا و رزمندگان، اسلام ،انقلاب و امامشان بود و برای دفاع از مظلومان و ناموس خود بود ،هرچند که نتیجه برای دفاع از خاک شد.

 

خرم دل تصریح کرد : رسالت ما به فرمان امامین انقلاب ایجاد امنیت و حفظ اسلام و آرمان شهدا و جانبازان بوده و امروزه باید بیشتر به این موضوعات پرداخته شود.

 

او ابراز داشت: شهدا جان خود را تقدیم کردند و مادران آنها صبر کردند تا اسلام و استقلال این انقلاب زنده بماند و ما باید قدردان این موضوع باشیم.

 

خرم دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص امنیت ایران در منطقه گفت: امروزه با وجود ۳۵ پایگاه نظامی در خلیج فارس ما شاهد  امنیت بسیار مقتدرانه در منطقه هستیم واین به برکت خون همین شهدا است.

 

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص استقلال ایران اسلامی در مقایسه با زمان طاغوت گفت :  امروزه در فضای مجازی شاهد نشر کلیپ هایی از حضور شاه در دیگر کشور ها هستیم، اما مردم ما بدانند وقتی دولت مردان اروپایی و آمریکایی به ایران می آمدند حتی شاه مملکت را اطلاع نمی داندن و هواپیما های جنگنده ایران بدون اطلاع شاه به پرواز در می آوردند، جوانان و مردم ما بدانند این همان شاهی است که بحرین و اروند و دیگر مناطق را از ایران جدا کرد.

 

وی در ادامه گفت: در زمان طاغوت مردم و نظر مردم برای اداره کشور اهمیتی نداشت و هیچ گونه حق اعتراضی نداشتند ، اما امروزه در جمهوری اسلامی ایران رئیس جمهور با رای مستقیم مردم انتخاب می شود و‌مردم نقش پر رنگی در اداره کشور دارند ،وبه سادگی مخصوصا در فضای مجازی انقاد می کنند .

 

خرم دل با تاکید بر اینکه مستقل ترین کشور در تمام دنیا ایران است تصریح کرد:امروزه ما استقلال داریم و یک تنه و با اقتدار کامل در مقابله تمام دشمان و زورگویی آنها ایستاده ایم.

 

فرمانده ارشد نظامی کهگیلویه و بویراحمد اذعان داشت :امروزه به برکت خون شهدا از مرحله بازدارندگی در مقابل دشمن گذشته ایم و در هر سطحی اگر از دشمن خطایی سر بزند ،قطعا با واکنش تند صریح و بسیار برنده ایران اسلامی مواجه خواهند شد و به فرمایش حضرت امام خامنه ای دوران بزن در رو تمام شده است.

 

وی خاطر نشان کرد: وقتی ما می گوییم مقتدر هستیم منظور از قدرت ،حجم تسلیحات نیست ، و ممکن است دشمن سلاح های پیشرفته تری نسبت به ما داشته باشد اما منظور، تاثیر ما در منطقه و دنیا است همانندتاثیر در کشمیر هند ،در سوریه و در عراق است و این اقتدار ما در منطقه و دنیا را نشان می دهد .

 

خرم دل در پایان گفت : امروزه دشمنان ما نا امید هستند و می خواهند با مسموم کردن افکار مردم آن هم به وسیله فضای مجازی کاری کنند که مردم از انقلاب خود دست بکشند ،اما مردم با حضور خود در ۲۲ بهمن امسال نشان دادند که انقلاب خود را دوست دارند و پای آن ایستاده اند و دشمن شکست دیگری از این مردم همیشه در صحنه خورده است.

 

تصاویر تکمیلی /

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.