گروه: اخبار استان خبر: 198460 / تاریخ انتشار : 1400/12/4 ساعت : 07:44

بهمئی چشم انتظار تکمیل بیمارستان 32تختخوابی

بالغ بر یک هزار روز از کلنگ زنی بیمارستان 32تختخوابی شهرستان بهمئی می گذرد تا مردم همچنان چشم انتظار تکمیل این بیمارستان باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرماندار شهرستان بهمئی گفت : با توجه به اینکه در شهرستان بهمئی بیمارستان وجود ندارد و بیماران این شهرستان برای مداوا به استان های همجوار به ویژه شهرستان بهبهان مراجعه می‌کنند و هزینه‌های سنگین درمان، خطرات و تصادفات جاده‌ای زیادی را متحمل می شوند، تکمیل و تجهیز این مرکز از مهمترین دغدغه ها و اولویت‌های اصلی و‌مهم ما به شمار می رود.

 

وی افزود :این بیمارستان در زمینی به مساحت ۲۳ هزار مترمربع با زیربنای ۴ هزار متر احداث شده است.

 

علی محمدی فرماندار شهرستان بهمئی در خصوص روند تکمیل بیمارستان لیکک گفت :بیمارستان ۳۲ تختخوابی لیکک در سال ۱۳۹۶ کلنگ زنی شده و از نظر ساختمانی ۷۰ درصد پیشرفت داشته است.

 

وی در خصوص تجهیزات مورد نیاز بیمارستان گفت :برخی از تجهیزات بیمارستان خریداری شده بود و به بیمارستان انتقال داده شد.

 

محمدی ادامه داد :در حال حاضر قسمتهای نیمه تمام شامل، موتور خانه بیمارستان، تابلوی برق ، و تجهیزات داخلی قرار داد آنها با پیمانکار بسته شده و تجهیزات مورد نیاز خریداری و مستقر شده است .

 

فرماندار شهرستان بهمئی در خصوص زمان افتتاح بیمارستان لیکک گفت : با پیگیری های مستمر در سطح استان و شهرستان ، نوید این را به مردم شریف شهرستان بهمئی میدهیم که بیمارستان لیکک تا اواخر اردیبهشت ۱۴۰۱ افتتاح خواهد شد.

 

 

شهرستان بهمئی با جمعیت بالغ بر ۴۳ هزار نفر به مرکزیت شهر لیکک در فاصله ۳۵۰ کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد واقع شده است.

 

انتهای پیام /

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.