گروه: اخبار استان خبر: 199241 / تاریخ انتشار : 1401/1/8 ساعت : 19:26
شما دعوتید به استان کهگیلویه وبویراحمد:

چشمه بلقیس چرام سرزمین چشمه های جوشان+تصاویر

چشمه های جوشان و باغات سرسبز چشمه بلقیس چرام و محیطی آرام و زیبا باعث شده است تا علاوه بر گردشگری به محلی برای مراسمات عروسی و جشن ها ملی نیز تبدیل شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،شروع سال جدید همزمان است با آغاز سفرهای نوروزی در جای جای ایران اسلامی که مناطق مختلف استان کهگیلویه وبویراحمد که دارای دو اقیلم همزمان سردسیری و گرمسیری با آب و هوای معتدل و بهاری این روزها میزبان مسافران و دوستداران طبیعت سرسبز این استان است.

جادبه های طبیعی و فاخر گردشگری در استان کهگیلویه وبویراحمد امسال نیز میزبانی برای مسافران و گردشگران نوروزی از سراسر کشور است و به دلیل همین معتدل بودن آب و هوای مناطق گرمسیری این روزها دید و بازدید از شهرستان های گرمسیری استان چندین برابر شده است.

با بارندگی های خیلی خوب صورت گرفته در چندماهه گذشته مناطق گرمسیری به جلوه گاهی زیبااز نقاشی خداوند تبدیل شده است که جاذبه های طبیعی این مناطق نیز باعث دوچندان شدن زیبایی های طبیعی شده است.

یکی از فاخرترین مناطق گردشگری در جنوب استان کهگیلویه وبویراحمد باغ چشمه بلقیس چرام است که از جاذبه های زیبا و چشم نواز گردشگری در این شهرستان و استان است که سالانه پذیرای حجم زیادی از گردشگران و دوستداران طبیعت است.

چشمه های جوشان و باغات سرسبز چشمه بلقیس چرام و محیطی آرام و زیبا باعث شده است تا علاوه بر گردشگری به محلی برای مراسمات عروسی و جشن ها ملی نیز تبدیل شده است.

وجود درختان تنومندچندصدساله و جویبارهای همیشه روان آب با چشم اندازهای زیبا باعث شده است تا سالانه حجم زیادی از گردشگران این منطقه زیبا را به عنوان مقصد گردشگری خویش انتخاب کنند.

وجود المان های زیبا و مفهومی در ورودی و خروجی شهرچرام نیز یکی از جاذبه های گردشگری در معرفی حماسه های مردم این شهرستان در دفاع مقدس و میهمان پذیری مردمان این شهرستان است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.