گروه: اخبار استان خبر: 199478 / تاریخ انتشار : 1401/1/1 ساعت : 10:22
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

جنگ اوکراین تجربه اعتماد تلخ به امریکا است

کارشناس علوم ارتباطات گفت:قطعا تجربه شکست امروز اوکراین و کشانیده شدنش در جنگ با روسیه نتیجه اعتماد به آمریکا و کشورهای غربی است که تجربه ای ارزشمند برای همه کشورها که به امریکا اعتماد کردند.

کارشناس علوم ارتباطات در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص مسئله جنگ اوکراین گفت:این روز های خبر های مهم دنیا پیرامون موضوع جنگ اوکراین و روسیه هست و نگاه اکثر رسانه های جهان را به قسمت اروپای شرقی دوخته است که تحولات ان برای همه جامعه جهانی بسیار مهم است.

 

عبدالوهاب تقی زاده گفت:از آنجا که اوکراین که قبل از جنگ با روسیه در رویای خوش حمایت غربی ها رویای خوب میدید و خود را قدرت می خواند با خیال حمایت تمام قد غربی ها برای روسیه خط و نشان می‌کشید.

 

وی افزود:اما یک باره خود را جنگ ویرانگر دید و آن دولت های غربی که مدام از حمایت حرف می‌زدند بازهم فقط در حد همان حرف مانند و هیچ کاری برای دولت اوکراین انجام نداند.

 

کارشناس علوم ارتباطات گفت:همانگونه که مقام معظم رهبری هم تاکیدکردند قطعا ایجاد هرگونه جنگ و خون ریزی در هرکجای جهان یک کاری ناپسند است و باید کشورها از هرگونه تنش و ایجاد نا امنی در منطقه خودداری کنند.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: قطعا تجربه شکست امروز اوکراین و کشانیده شدنش در جنگ با روسیه نتیجه اعتماد به آمریکا و کشورهای غربی است که تجربه ای ارزشمند برای همه کشورها و ملت های است که دست بیعت به امریکا دادند.

 

تقی زاده گفت: امروز شرنوشت اوکراین نیز عاقبت سرنوشت محمدرضا پهلوی، صدام، قذافی، حسنی مبارک، محمد مرسی و چندین نمونه دیگر است که تاریخ سرشار از حضور چنین بدعت ها است.

 

وی در ادامه گفت: این روزها بعضی سلبریتی ها ادعای حمایت از اوکراین و نه به جنگ را مطرح می کنند ماهم موافق جنگ نیستیم. اما این سلبریتی ها این هم ظلم در باره مردم یمن را نمی‌دیدند جنایت های غزه را، کشتار داعش و غیره یا چون آمریکا آنجا از آن حمایت نکرد و میل باب آمریکا نبود سکوت کردند.

 

کارشناس علوم ارتباطات گفت: در اصل اینها مدافع حقوق آمریکا هستنند نه مردم مظلوم وجنگ طلب به امید آن روزی که درهمه دنیا صلح وآشتی برقرار شود.

 

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.