گروه: اخبار استان خبر: 199483 / تاریخ انتشار : 1400/12/19 ساعت : 15:50
داغ های مجازی؛

غلامرضا تاجگردون بالاخره اعتراف کرد+سند

نماینده اخراجی و رداعتبار شده سابق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با انتشار یک متن در صفحه مجازی خود به موضوع جالبی اشاره کرد که در آن به نوعی تناقض نیز می توان دست یافت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس غلامرضا تاجگردون نماینده اخراجی و رداعتبار شده سابق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با انتشار یک متن در صفحه مجازی خود به موضوع جالبی اشاره کرد که به نوعی تناقض نیز می توان دست یافت.

 

تاجگردون در استوری اینستاگرام خود نوشت: " برخی خدمت کردنشان این گونه است که هشت سال صادقانه و پاک خدمت می کنند و یک بار هم جلوی دوربین نمی آیند که وقتی اینترنت سرچ کنی یک عکس او را نمیتونی پیدا کنی. مهندش شیرزاده مدیر خوشنام قشقایی و رئیس بنیاد مسکن باشت بعد از هشت سال خدمت صادقانه که تک تک روستاهای باشت شهادت به خدمات پاک او می دهند کنار گذاشته شد. خسته نباشید مرد خوب. "

 

 
با کمی تامل در این استوری غلامرضا تاجگردون می توان به این نتیجه رسید با استفاده از این ترفند به تمجید از این مدیر پرداخته است حال این که اگر همین موضوع را درباره خود این نماینده اخراجی بررسی کنیم متوجه می شویم که وی علاقه بسیاری به دوربین دارد و معمولا هر جایی که به نفعش باشد جلوی دوربین حاضر می شود، و راه حل ساده آن جستجو در اینترنت است که انواع عکس از غلامرضا تاجگردون در شرایط و مکان های مختلف را می توان مشاهده کرد؛ حال سوال اینجاست تکلیف کسانی که مدام جلوی دوربین هستند چه می شود؟ آیا خدمات آن ها هم پاک است؟ چرا تاجگردون گاه و بیگاه جلوی دوربین قرار می گیرد؟ پاسخ وی به این تناقض چیست؟
 
 
 
 
تصاویر زیر حاصل جستجوی ساده " غلامرضا تاجگردون " در اینترنت است که تنها گوشه ای از تصاویر تاجگردون است:
 
 
 
 
 
 
 
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.