گروه: اخبار استان خبر: 199866 / تاریخ انتشار : 1400/12/27 ساعت : 13:28

استاندار به ماجرای حیف و میل میلیاردی در ورزش و جوانان ورود کند

تکمیل یک پروژه عمرانی در ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بالغ بر 100 میلیارد تومان برای دولت آب خورد تا حیف و میل بیت المال تنها ثمره این پروژه باشد و منتظر ماند تا استاندار به این ماجرا ورود کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ساخت ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج میلیارد ها تومان برای جمهوری اسلامی ایران آب خورد تا این ورزشگاه با صرف هزینه میلیاردی هیچ خیر و برکتی برای جوانان و ورزشکاران استان نداشته باشد.

 

قفل زنگ زده این ورزشگاه از سال 1394 برروی ورزش استان باز نشد تا پس از گذشت 6 سال شاید فرصتی باشد احمد زاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مسئله حیف و میل میلیاردی و بدون استفاده ورزش و جوانان ورود کرده و این بار اشک شوق جوانان را با تدبیری مناسب سرازیر کند.

 

از یک سو مسئولان آسیب های اجتماعی را خنجری تیز بر قلب یاسوج می دانند و از سوی دیگر با قفل بی تدبیری بر ورزشگاه و تیم های فوتبال می خواهند شاهد گل و بلبل وضعیت فرهنگی و اجتماعی باشند.

 

پروژه پیر و فرتوت ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج روزهای آخر عمرش را سپری می کند و رنگ و لعابش گواه مشکلات عمرانی و تخریب های طبیعی آن است و باید تا آن را از دست نداده ایم مسئولان به فکر تخلیه هیجانات جوانان در این ورزشگاه  برای حداقل یک بار باشند.

 

ساخت این ورزشگاه در شرایط کنونی چند صد میلیارد تومان هزینه نیاز دارد درحالی که در زمان افتتاح 100 میلیارد تومان هزینه در برداشت و استاندار کهگیلویه و بویراحمد فرصت سوزی نکند و به مسئله حیف و میل بیت المال بپردازد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.