گروه: اخبار استان خبر: 199957 / تاریخ انتشار : 1401/1/1 ساعت : 11:22
صالحی دارانی در گفتگو با صبح زاگرس:

مجلس پشتیبان و حامی دانش بنیان ها در کشور است/دولت در رفع موانع و صدور مجوز دانش بنیان ها تسهیل گری کند

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با تاکید بر اینکه مجلس پشتیبان و حامی دانش بنیان ها در کشور است گفت: سازمان های متولی در رفع موانع و صدور مجوز باید بدون معطلی و به صورت برخط عمل کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حسین محمد صالحی دارانی انتخاب های هوشمندانه و حکیمانه شعار های سال از سالهای گذشته و انتخاب شعار اولین سال از قرن فرصتی ارزشمند برای جمهوری اسلامی ایران و تاثیر گزاری آن بر اقتصاد دانست و گفت: شرکتهای دانش‌ بنیان به عنوان بنگاه‌های اقتصادی از ارکان مهم توسعه و تحول در عرصه اقتصادی به شمار می روند.

 

وی با بیان اینکه قبل از پایان سال 1400 و لایحه بودجه قوانین خوبی در رابطه با دانش بنیان ها در مجلس شورای اسلامی تصویب شد گفت: شرکت های دانش بنیان و شرکت های تازه تاسیس باید با قدرت بیشتری وارد میدان شوند .

 

نماینده فردین و فریدون شهر اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان های متولی در رفع موانع و صدور مجوز باید بدون معطلی و به صورت برخط مجوز های فعالیت را صادر کنند.

 

صالحی دارانی با اشاره به اینکه شرکت های دانش بنیان می توانند در تولید و پویایی اقتصادی کشور ثمر بخش باشند گفت: مجلس پشتیبانی همه جانبه ای از شرکت های دانش بنیان خواهد داشت.

 

این نماینده مجلس تصریح کرد: شرکتهای دانش بنیان با توجه به ظرفیتهایی نظیر اقتصاد مبتنی بر دانش بومی و اتکاء به توان علمی و پژوهشی داخلی از ارکان بسترساز توسعه در چارچوب اقتصاد مقاومتی به شمار می روند.

 

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی ایران تاکید کرد : شرکتهای دانش بنیان و دانش محور با قابلیتهای خاص خود می توانند دغدغه عمومی جامعه و مسوولان ذیربط برای کاهش وابستگی های اقتصادی و ضرورت افزایش بهره‌وری تولید را جامه عمل بپوشانند و رونق تولید و ایجاد شغل کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.