گروه: اخبار استان خبر: 200091 / تاریخ انتشار : 1401/1/4 ساعت : 13:49
جعفر راستی در گفتگو با صبح زاگرس:

تأمین امنیت غذایی باحمایت از شرکت های دانش بنیان امکان‌پذیر است

نماینده آذر بایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با حکیمانه ارزیابی کردن شعار سال توسط مقام معظم رهبری گفت: وزارت جهاد کشاورزی با حمایت از شرکت های دانش بنیان امنیت غذایی کشور را تامین کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جعفر راستی با مهم ارزیابی کردن امنیت غذایی کشور گفت: امنیت غذایی و امنیت نظامی در یک راستا بوده و باید مسئولان در راستای تحقق شعار سال با کمترین امکانات و محور قرار دادن دانش بنیان ها تولید را رونق داده و امنیت را برقرار کنیم.

 

وی ابراز داشت ایران با دستیابی به سلولهای بنیادین، دانش هسته ای و دانش دفاعی ثابت کرد تحریم ها بی اثر بوده و می تواند در دانش بنیان ها نیز حرف برای گفتن داشته باشد.

 

این نماینده مجلس حرکت های علمی در حوزه کشاورزی و آب را ضروری ارزیابی کرد و گفت: شرکت های دانش بنیان از سوی مجلس حمایت جدی می شوند و دولت نیز باید در این راستا خودکفایی را در دانش بنیان ها بدست بیاورد.

 

نماینده شبستر آذربایجان شرقی گفت: وزارت جهاد کشاورزی با حمایت جدی از شرکت های دانش بنیان می تواند امنیت غذایی مردم را تامین کند.

 

وی بیان  شعار سال را توسط مقام معظم رهبری هوشمندانه ارزیابی کرد و ابراز داشت: رونق تولید، خودکفایی وبی اثر کردن تحریم ها مهمترین ثمره و هدف از این فرمان سال است.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.