گروه: اخبار استان خبر: 200158 / تاریخ انتشار : 1401/1/6 ساعت : 12:23

موج تبلیغات انتخاباتی کهگیلویه و بویراحمد در اوج/تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی و حقیقی رصد می شود

تنور انتخابات 1402 از اولین روز های قرن یک سال زودتر آغاز شد تا شورای نگهبان آماده برخورد با متخلفان انتخاباتی شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس تنور انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که در سال ۱۴۰۲ برگزار می شود روز به روز در کهگیلویه و بویراحمد در حال گرم شدن است و این تبلیغات زود هنگام در شهرستان های گچساران و باشت به اوج خود رسیده و برخی از فعالان سیاسی و حتی نماینده اخراجی این شهرستان ها در مجلس با برگزاری متینگ به بهانه های خاص تبلیغات خود را از طریق رسانه‌ها، شبکه‌های مجازی و فضای حقیقی آغاز کرده‌ و استان را وارد حاشیه های جدی کرده اند.

 

یک منبع آگاه در شورای نگهبان کهگیلویه و بویراحمد که نخواست نامش فاش شود با بیان اینکه ناظرین شورای نگهبان آماده پاسداری از حق‌الناس و حقوق مردم هستند گفت: تمامی تحرکات استان رصد می شود و بدون شک با تمامی تخلفات انتخاباتی برخورد می شود.

 

وی گفت: مسئولان و مجریان برگزاری انتخابات امین و حافظ رای مردم هستند و  تمام تلاش خود را برای صیانت از آرای مردم و برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند بکار می گیرند.

 

این منبع آگاه در شورای نگهبار بار دیگر با تاکید بر اینکه فضای استان کاملا رصد می شود گفت: هرگونه تبلیغات انتخاباتی خارج از زمان تعیین شده ممنوع و خلاف قانون است و با آن برخورد خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.