گروه: اخبار استان خبر: 200178 / تاریخ انتشار : 1401/1/7 ساعت : 12:03
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

کشف و ضبط بیش از ۷۰۰کیلوگرم انواع فرآورده های خام دامی غیربهداشتی در لنده+تصاویر

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان لنده از کشف و ضبط بیش از ۷۰۰کیلوگرم انواع فرآورده های خام دامی غیربهداشتی در این شهرستان خبرداد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان لنده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص تشریح فعالیت های این اداره در ایام نوروز گفت: در راستای طرح تشدید نظارت‌های بهداشتی اداره کل دامپزشکی استان ویژه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان که بمدت دوماه از تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ لغایت ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ آغاز شده است.

حسین محمدی گفت:بازرسان اداره دامپزشکی شهرستان لنده از ابتدای طرح تاکنون ضمن رصد و پایش روزانه و مستمر بازار تا کنون بالغ بر 700کیلوگرم انواع فرآورده خام دامی غیربهداشتی شامل گوشت قرمز، ماهی، مرغ و انواع آلایشات دامی را از سطح مراکز عرضه شهرستان جمع آوری و معدوم شدند.

وی افزود:انتظار داریم شهروندان از ذبح غیر بهداشتی دام در منازل به واسطه مشکلات بهداشتی خودداری کنند و دام خود را جهت ذبح به کشتارگاه تحویل دهند.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان لنده گفت: از همشهریان تقاضامندیم در صورت مشاهده هرگونه تخلفات یا تقلبات مربوط به فرآورده‌های خام دامی مذکور با سامانه ۱۵۱۲ دامپزشکی ارتباط برقرار نمایند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
 
 
 
 
 
 
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.