گروه: اخبار استان خبر: 200186 / تاریخ انتشار : 1401/1/7 ساعت : 13:09
عزمی راسخ برای رفع مشکلات روستاهای لنده:

روستا گردی فرماندار لنده در اولین روز کاری سال جدید+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده در اولین روز کاری سال جدید به همراه روسای ادارات از روستاهای شهرستان سرکشی و بازدید بعمل آورد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،فرماندار شهرستان لنده در اولین روز کاری سال جدید به همراه روسای ادارات از روستاهای شهرستان سرکشی و بازدید بعمل آورد.

 

جلال دانش ابتدا در مسیر روستای آتشگاه به زیارت قبور شهدای این حوزه رفتند و با قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ شهدا، در میان مردم این روستای حاضر شدند و ضمن شنیدن مشکلات مردم، به بررسی میدانی این مشکلات پرداختند و سپس با حضور در مسجد روستا در حضور مردم و روسای ادارات به بررسی و ارائه راه حل و پیگیری برای حل این مشکلات پرداختند.

عمده درخواست مردم این منطقه، بازسازی جاده ارتباطی و همچنین خط لوله گاز بود که با حضور روسای اداره راه و گاز مقرر گردید که موضوع پیگیری و مشکلات در این حوزه حل گردد.

همچنین پیگیری مسائل مریوط به کشاورزی با حضور رئیس اداره کشاورزی و مسائل معشیتی و مسکن افراد بی‌بضافت با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) انجام گرفت.

در ادامه سرکشی‌های میدانی، فرماندار به همراه روسای ادارت در روستای دمله حضور یافتند و با حضور اهالی روستا به بررسی مشکلات این روستا پرداختند، که مقرر گردید با توجه به نبود برق در این روستا، ضمن رفع موانع، مشکل برق رسانی حل و مشکل آب هم از طریق ابرسانی توسط تانکر و همچنین ترمیم و زیرسازی جاده این روستا توسط روسای نهادهای مرتبط پیگیری و حل گردد.


جلال دانش، سپس در روستای آبرزگه از توابع بخش موگرمون حاضر و به بررسی مشکلات مربوط به پروژه های بنیاد علوی، حداث پل در این روستا و معارضات مربوط پرداخت و همچنین از زمین چمن نیمه احداث این روستا بازدید کرد.

همچنین با تماس با مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات،مهندس رادمنش؛ به بررسی وضعیت خطوط تلفن این روستا پرداخت و مقرر گردید که کارشناسان این اداره این مشکل را بررسی و رفع نمایند.

تصاویرتکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.