گروه: اخبار استان خبر: 200256 / تاریخ انتشار : 1401/1/9 ساعت : 10:58

حضور عیدانه نمایندگان گچساران و کهگیلویه در حوزه انتخابیه خود؛ خبری از روشنفکر نیست؟

موحد و حسینی پور حضور گسترده ای در میان مردم حوزه های انتخابیه خود داشتند اما کمتر خبری از مهدی روشنفکر شنیده و دیده شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از یک سال فعالیت و در روزهای پایانی مجلس یازدهم تعطیلات عید نوروز را آغاز کردند که در این میان برخی از آن ها به سرکشی از حوزه های انتخابیه خود پرداختند و برخی دیگر نیز به مسافرت و حضور در کنار خانواده پرداختند و یا تلفیقی از هر دو.

 

نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مدت برنامه های خاص خود را داشتند که البته در این میان موحد و حسینی پور حضور گسترده ای در میان مردم حوزه های انتخابیه خود داشتند اما کمتر خبری از مهدی روشنفکر شنیده و دیده شد.

 

سید ناصر حسینی پور نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس یازدهم ر ایام نوروز از مناطق مختلف حوزه انتخابیه خود سرکشی کرد و در جشن های نوروزگاهی که در این ایام برگزار شده بود نیز شرکت کرد و ارتباط نزدیکی با مردم حوزه انتخابیه خود برقرار کرد.

 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موحد نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده نیز در این ایام حضور فعالی در شهرستان های حوزه انتخابیه خود داشت و در روزهای اخیر سرکشی هایی از شهرستان های بهمئی، چرام و همچنین بخش چاروسا داشت و خبرهای خوشی نیز از جذب اعتبارات برای ان ها داشت.

 

اما مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در این ایام دیده نشده است و خبری از حضور وی در مناطق مختلف حوزه انتخابیه اش در دست نیست؛ این در حالی است که این ایام بهترین فرصت برای سرکشی از حوزه های انتخابیه و بررسی و پیگیری مشکلات مردمی داشت که موحد و حسینی پور به خوبی از آن استفاده کرده اند اما خبری از روشنفکر نیست.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.