گروه: اخبار استان خبر: 201472 / تاریخ انتشار : 1401/2/1 ساعت : 14:01

اعتراف تلخ اعضای پارلمان شهر یاسوج

اعضای شورای شهر یاسوج در نشست هفتگی29 فروردین، دیدگاه های مردم در رابطه با عملکرد شورای و شهرداری را مطرح کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس متفاوت ترین نشست هفتگی پارلمان محلی شهر یاسوج 29 فروردین ما با حضور اعضای این شورا برگزار شد تا اعتراف های تلخ اما شجاعانه را بعد از مدتهای زیادی شاهد باشیم .

 

در این نشست از سوی اعضای شورای شهر کلید واژه هایی بیان شد که در نوع خود جالب توجه است.

 

هدایت اکبری رئیس شورای شهر یاسوج با اشاره به مشکلات شهرداری های کشور تاکید کرد :مشکلات شهرداری پایتخت طبیعت ایران وضعیت خیلی بدتری داشته و حداقل ها هم کار نشده به گونه ای که شورا و شهرداری در فضاههای حقیقی و مجازی مورد تمسخر قرار می گیرند .

ایمان جاودانه در نشست هفتگی شورای شهر یاسوج گفت : در بحث نارضایتی عمومی در افکار عمومی واقعا مردم انتقاد دارند و بیشترین نارضایتی در بحث اسفالت و زیرساخت است .

عطا دانشی عضو دیگر شورای شهر یاسوج در این نشست یادآور شد :درگذشته گفتیم الان هم می گوییم که شهردار محترم سال گذشته هیچ برنامه مشخصی در خصوص اقداماتی که می بایست انجام دهد ارائه نداده  و چندین بار درخواست کردیم اما شهردار توجهی نمی کند .

احمدی کیش عضو دیگر شورای شهر یاسوج با بیان اینکه برای کارگران پایین دست شهرداری قانون برده داری اعمال می شود گفت : در سازمان های شهرداری از کارگران برده داری می کنند مثل زمان های قدیم شده است که کارگران کار را انجام می دادند اما سرمایه گذاران پول را  می برد ، تاکنون هیچ فیش حقوقی ، برگه قراردادی تحویل کارگران پایین دست  شهرداری در فضای سبز تامین نیرو و پسماند داده نشده است  و مبلغ واریزی شهرداری را شرکت ها به حساب کارگران واریز نمی کنند .

آشنا رئیس اسبق پارلمان محلی یاسوج در این نشست گفت: در هر محفل  و مجلسی که هستیم به عملکرد شورا و شهرداری اعتراض وجود دارد همه از خدمات شهرداری ناراضی هستند واقعیت  این است که کار شده است اما شهرداری در معرفی شده ضعیف عم کرده است .

هدایت امیری در بخشی از صحبت هایش در این نشست تاکید کرد: باید قبول کنیم که افکار عمومی شورا و شهرداری را ضعیف ترین دوره تاریخ می داند و به شخصی هم اشاره نمی کنند می گویند شورا ضعیف است.

 

با بررسی کلید واژه های عنوان شده از صحبت های 6 عضو پارلمان محلی یاسوج می توان گفت؛ همه این کلید واژه ها تلخ ترین اعترافات تاریخی شورای ششم شهر یاسوج است و این افراد حالا که شجاعانه نظر شهروندان را در رابطه با عملکردشان  پذیرفته اند باید تغییر در روند فعالیتشان را در دستور کار قرار دهند .

 

مردم لحظه به لحظه عملکرد شورای اسلامی شهر را دنبال می کنند و اعضای این شورا نباید وقفه‌ای در امورات شهر و شهرداری ایجاد کنند و به رأی مردم احترام بگذارند.

 

بدون شک اعضای شورای شهر یاسوج دیدگاه شهروندان را در رابطه با موضوع توسعه پایدار شهر یاسوج و کالبد شکافی آسیب ها و مشکلات این حوزه را حالا می دانند و نباید بدون برنامه فرصت 4 ساله را از دست دهند چرا که انتخابات شورای هفتم برگزار خواهد شد و مردم به هر کاندیدایی اعتماد نمی کنند.

 

اعضای شورای شهر باید در پایان کارشان مهمترین دستاوردشان ممانعت از فرصت سوزی ها باشد و شهر را از رکود عمرانی و خدمات شهری به شهروندان خارج کرده باشند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.