گروه: اخبار استان خبر: 202263 / تاریخ انتشار : 1401/2/18 ساعت : 11:27
نماینده مردم ساری در گفتگو با صبح زاگرس

شفاف سازی یارانه ها برای مردم ثمر بخش است

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رئیس جمهور صادقانه ایستاد و مسئولیت شفاف‌سازی یارانه آرد را بر عهده گرفت گفت: شفاف سازی یارانه ها برای مردم ثمر بخش است.

 به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس علی بابایی کارنامی در خصوص حذف ارز ترحجی از کالاها در گفتگو باخبرنگار ما ابراز داشت: سال‌ هاست که یارانه پنهان در اقتصاد کشور ما یکه تازی کرده و ما شاهد سوء استفاده سودجویان و دلالان در این زمینه هستیم.

 

وی با تاکید بر اینکه سایر کشورها نیز برای حمایت از اقشار ضعیف خود یارانه پنهان را در دستور کار خود قرار دارند افزود: امروز برای مقابله با مفاسد در این حوزه شفاف‌سازی یارانه‌ها انجام گرفته و اقدام دولت سیزدهم در این زمینه قابل تقدیر و قابل حمایت است.

 

نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور صادقانه ایستاد و مسئولیت شفاف‌سازی یارانه آرد را بر عهده گرفت تصریح کرد: این یک اقدام پسندیده ای است و جلوی سوء استفاده کنندگان و سودجویان از یارانه پنهان گرفته می شود.

 

بابایی کارنامی در خصوص اقناع مردم در این طرح را متذکر شد و بیان کرد: باید دولت با اطلاع‌رسانی دقیق و درست و افکار عمومی و فضای جامعه را از هفته ها و ماه‌های قبل در دستور مار خود انجام می داد.

 

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در مصوبه مجلس در بودجه ۱۴۰۱ دست دولت را برای نحوه هزینه‌ کرد منابع آزاد شده در این بخش باز گذاشته است خاطر نشان کرد: اگر دولت باید کنترل و نظارت به منظور مقابله با گرانی کالاها را در دستور کار خود قرار داده تا دلالان، سودجویان و سوء‌ استفاده گران از طریق افزایش قیمت‌ها موجب فشار بر مردم نشده تا شفاف‌سازی یارانه‌ها ثمره لازم را برای مردم داشته باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.