گروه: اخبار استان خبر: 202505 / تاریخ انتشار : 1401/2/21 ساعت : 23:48
مدیر کل دفتر سیاسی انتخابات استانداری کهگیلویه وبویراحمد مطرح کرد:

طرح مردمی سازی یارانه ها یک تصمیم ملی است/همه باید احساس تکلیف کنیم

فتاح محمدی خاطر نشان کرد: ما چه در بدنه دولت باشیم و چه نباشیم وقتی یک تصمیمی در سطح ملی اتخاذ می شود، احساس تکلیف می شود تا در راستای این سیاست حمایت کنیم.

فتاح محمدی مدیر کل دفتر سیاسی انتخابات استانداری کهگیلویه وبویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص جراحی اقتصادی دولت سیزدهم بیان داشت: ما چه در بدنه دولت باشیم و چه نباشیم  وقتی یک تصمیمی در سطح ملی اتخاذ می شود، احساس تکلیف می شود تا در راستای این سیاست  حمایت کنیم.

وی افزود: عوامل متعددی در تورم تاثیر گذار است یعنی اگر با صرف این موضوع تمام مشکلات حل می شود این طور نیست ضمن اینکه این موضوع تاثیر گذار و سیاست ملی است و همه ما به عنوان یک ایرانی از این طرح حمایت کنیم.

 

محمدی عنوان کرد: اگر هم اشکال و ایرادی می بینیم باید به صورت منتقی راهکار ارائه بدهیم  تا از این مقطع عبور کنیم ، لذا در این شرایط بنده به عنوان یک ایرانی این تصمیم را یک تصمیم ملی می دانم و ضمن اینکه  نظرات مختلفی در این حوزه وجود دارد لازم می دانم که همه حمایت کنند که بتوانیم از این مرحله عبور کنیم  و امید است بخشی از اثر گذاری خود را در حوزه اقتصاد ما که واقعا اقتصاد مسئله داری است بگذارد.

مدیر کل دفتر سیاسی انتخابات استانداری کهگیلویه وبویراحمد خاطر نشان کرد: از طرفی کمک کنیم  به مردم و بخصوص دهک هایی که شرایط مناسبی ندارند و هم اینکه رانت هایی که وجود داشته جلوی آنها گرفته شود همچنین  بخشی از شرایط اقتصادی را بهتر کنیم.


وی در ادامه گفت: قدم  اول است و امیدوارم اثر خود را در اقتصاد بگذارد تا بخشی از مشکلات معیشتی مردم را حل کند.


محمدی در پایان بیان داشت:  قطعا تمام مشکلات اقتصادی ما با این موضوع حل نمی شود اما یک قدم مثبت رو به جلو است پس باید حمایت کنیم تا این طرح موفق باشد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.