گروه: اخبار استان خبر: 202559 / تاریخ انتشار : 1401/2/22 ساعت : 16:18
نماینده مردم اردبیل در خانه ملت

حذف ارز ترجیحی در کاهش رانت و فساد موثر است

ولی اسماعیلی با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق در کالاهای اساسی امری ضروری و اجتناب‌ ناپذیر است گفت: حذف ارز ترجیحی گام بلندی در کاهش فساد و رانت خواهد بود.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حذف ارز ترجیحی با توجه به رانت و فسادی مه ایجاد کرده بود امری کارشناسانه  است به صبح زاگرس گفت: حذف ارز ترجیحی در کاهش رانت و فساد در کشور موثر بوده و ای حذف باید تدریجی صورت گیرد و تا حدامکان آسیبی به معیشت مردم وارد نشود.

 
 
ولی اسماعیلی با تاکید بر اینکه با حذف ارز باید شناسایی و قطع ریشه قاچاق و فساد مد نظر باشد افزود: مبارزه با قاچاق در کالاهای اساسی امری ضروری و اجتناب‌ ناپذیر است و با این طرح شاهد گشایش اقتصادی در زندگی مردم خواهیم بود.
 
 
وی با اشاره به اینکه عدالت‌ محوری در پرداخت‌ها و امنیت شغلی جزو دغدغه‌ های نمایندگان خانه ملت است تصریح کرد: وظیفه دولت و مجلس ایجاد بسترهای لازم برای ارتقای رضایت زندگی و برخورداری مردم از امنیت و رفاه اجتماعی است که در این زمینه توجه به شاخص‌های مهم و اساسی جزو اولویت‌های بسیار ضروری است که باید در این زمینه با حمایت از کارفرمایان و امنیت سرمایه‌گذاری و اعطای تسهیلات ویژه در دستور کار است.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.