گروه: اخبار استان خبر: 202685 / تاریخ انتشار : 1401/2/24 ساعت : 17:39
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:

دولت با شجاعت در حال تحول اقتصادی و کمک به مردم است/کمبودی در تامین کالاها وجود ندارد

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: انبار کالاها سرشار از مواد غذایی است و اقلام مورد نیاز در دسترس مردم قرار می گیرد و نگرانی در خصوص کمبود کالاها وجود ندارد.

آیت الله حسینی در گفت و گو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص سیاست های اقتصادی و برنامه های اجرا شده دولت رئیسی گفت: مردمی سازی یارانه ها با تکیه بر نظر متخصصان اقتصادی و همچنین دلسوزان برای پیشرفت کشور صورت گرفته است.

 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پیاده سازی سیاست های اقتصادی کشور در مناطق مختلف دنیا دنبال می شود، گفت: کسانی که در مدیریت اقتصادی شناخت و تجربه دارند، به خوبی بر ضرورت پیاده سازی هدفمندسازی یارانه ها تاکید کردند.

 

وی با تاکید بر اینکه موضوع یارانه ها به نحو شایسته ای در مسیر تولید هدایت شود، ادامه داد: دولت جدید با شجاعت و جسارت در حال اجرای طرح مهم اقتصادی هدفمندسازی یارانه ها با همه فشار ها و مشکلات است.

 

آیت الله حسینی با بیان اینکه مردم یقین داشته باشند، مسئولان برای عزت، استقلال و منافع کشور به دنبال پیاده سازی طرح های اقتصادی هستند، تاکید کرد .

 

 امام جمعه شهر یاسوج با اشاره به توزیع کالاهای اساسی در سطح بازار و اینکه کمبودی در این اقلام وجود ندارد اشاره داشت و گفت: در شرایط حاضر اقلام، کالاهای ضروری در بازار وجود دارد و مردم نگران این کالاها نباشند در این راستا دولت مصمم است کالاهای اساسی را تامین کند.

 

نماینده ولی فقیه گفت: انبار کالاها سرشار از مواد غذایی است و اقلام مورد نیاز در دسترس مردم قرار می گیرد و امروز نگرانی در خصوص کمبود کالاها وجود ندارد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.