گروه: اخبار استان خبر: 202776 / تاریخ انتشار : 1401/2/26 ساعت : 15:09
حجت الاسلام والمسلمین حکمتی نیک

تکریم خانواده شهدا امری ضروری است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به جایگاه و منزلت شهدا و ایثارگران، بر ضرورت تکریم هرچه بیشتر خانواده معظم شهیدان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الاسلام و المسلمین سیروس حکمتی نیک امنیت و آبادانی کشور را مرهون و مدیون خون پاک شهدا دانست و افزود: توسعه و پیشرفت کشور و عزت و اقتدار نظام در سایه جانفشانی شهدای والامقام و از خودگذشتگی آنان حاصل شده است.

 

وی در حاشیه این دیدارها به خبرنگار ما اظهار کرد: ایثار و فداکاری خانواده معظم شهدا باعث بارور شدن درخت انقلاب اسلامی شد و فرصت خدمت را برای مسوولان فراهم کرد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح بابیان اینکه تکریم خانواده شهدا کمترین کاری است که ما می توانیم انجام دهیم زیرا آنان حق بزرگی بر گردن همه ما دارند، خاطرنشان کرد: تا زمانی که در مسیر شهدا قرار داریم،درمقابل زور گویان و مستکبران عالم ایستادگی و مقاومت خواهیم داشت.

 

مسول سازمان بسیج اساتید طلاب و روحانیون استان گفت: ترویج فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران کوچک ترین سپاس از این قشر فداکار و بصیر است و می طلبد همه افراد جامعه پیرو واقعی راه شهدا باشند.

 

حجت الاسلام علی زاده افزود: مسئولان، مردم و قشرهای مختلف باید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های آینده را به طور جدی در دستور کار خود داشته باشند.

 

گفتنی است مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح، مسئول سازمان بسیج اساتید طلاب و روحانیون استان ، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان باشت و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه این شهرستان دیدارهای جدا گانه ای با خانواده شهید محمد علی غلامی و خانواده شهید فتح‌الله صفری داشتند.

 

تصاویر این دیدارها را می توانید اینجا مشاهده کنید.

 

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.