گروه: اخبار استان خبر: 202799 / تاریخ انتشار : 1401/2/26 ساعت : 19:57

آیا نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد تافته جدا بافته از مردم هستند ؟/انفعال و سکوت نمایندگان استان در سیاست های اقتصادی دولت سیزدهم

سیاست های اقتصادی دولت سیزدهم در حال اجرا است و مسئولان و متولیان در حال نقش آفرینی هستند اما نمایندگان استان در سکوت و انفعال قرار دارند تا خود را تافته جدا بافته از مردم بدانند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سیاست های هدفمندسازی یارنه ها و حذف ارز 4200 تومانی در دولت سیزدهم اجرایی و دنبال شد تا از این موضوع با نام جراحی اقتصادی یاد شود و از تخلفات حوزه ارز و سوء استفاه از آن، جلوگیری از قاچاق، ذخیره کالاهای اساسی در دستور کار قرار گیرد.

 

اجرای این طرح در شرایط حاضر با نظرات مختلف کارشناسان اقتصادی و همچنین صاحب نظران در حال اجرا است تا مشکلات ناشی از آن به حداقل برسد و شاهد موفقیت این طرح در کشور باشیم.

 

در کنار اجرای سیاست های اقتصادی دولت برخی سنگ اندازی ها از جانب رسانه های معاند مشاهده می شود تا علاوه بر عدم اجرای این طرح سبب نگرانی مردم و همچنین نا امیدی آنها نسبت به طرح های مفید اقتصادی دولت برای شرایط فعلی و آینده کشور شوند.

 

در همین راستا دولت سیزدهم در شرایطی در حال اجرای سیاست های اقتصادی ابلاغی است که همه تدابیر را برای توجه به نیازهای مردم و تامین کالاهای اساسی در نظر گرفته است به گونه ای که تمام اقلام اساسی مورد نیاز در بازار به فور وجود دارد و کمبودی در آنها نیست.

 

از طرفی خبرهای مختلف امید بخش در سطح کشور وجود دارد که حاشیه امنی برای منفعت طلبان و سودجویان وجود ندارد در چند روز اخیر کشفیات سپاه پاسداران در خصوص اقلام مختلف روغن، برنج، شکر و دیگر محصولات نشان از رصد نیروهای گمنام سپاه برای مبارزه با منفعت طلبی در بازار دارد.

 

از طرفی برای تنظیم بازار جهاد کشاورزی، صنعت و معدن، تعزیرات، اصناف، بسیج اصناف گشت های مشترک بازار و امور بهداشت به صورت شبانه روزی در حال رصد بازار برای مبارزه با تخلفات و تامین کمبودهای احتمالی هستند تا نگرانی برای بازار در استان وجود نداشته باشد

 

در شرایطی که همه متولیان و مسئولان در بخش های گوناگون همراه با مردم و در کنار آنها در حال کمک به روند بازار و پیاده سازی سیاست های اقتصادی دولت هستند اما در کمال تعجب اقدام و عمل مفیدی توسط نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی دیده نمی شود تا مردم از انفعال آنها در خصوص مطالباتشان گلایه مند باشند.

 

در همین ارتباط مخاطبان این پایگاه خبری و همچنین شهروندان در دفعات مکرر خواستار پیگیری مطالباتشان از نمایندگان خودشان شدند اما سه نماینده استان خود را پاسخگوی این مطالبات نداستند و با بی توجهی به پیگیری های رسانه ها سکوت اختیار کردند تا خود را تافته جدا بافته از مردم بدانند.

 

در پایان این پایگاه خبری آماده درج پاسخ نماینده های استان و نظرات آنها در خصوص سیاست های اقتصادی دولت، برنامه های آنها برای آرامش در بازار و همچنین بیان نظراتشان است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.