گروه: اخبار استان خبر: 202887 / تاریخ انتشار : 1401/2/28 ساعت : 15:20
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

نظر آیت الله ملک حسینی در خصوص طرح اقتصادی دولت سیزدهم

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان گفت: ان شاء الله با تدبیر مسئولان سختی های پیش آمده از بین برود و آرامش به مردم و بازار برگردد.

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در گفت و گو با پایگاه تحلیل و  اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص سیاست های اقتصادی دولت سیزدهم گفت: اول و آخر اینکه دعا می کنم که در مسیر تصمیم های دولت در امور معیشت مردم تدبیر حاکم شود و خدا نکند که بی تدبیری جایگزین تدبیر شود.

 

وی افزود: دیگر اینکه مردم تردید نکنند که شرایط سخت وجود دارد و شاید هم در پیش رو سخت تر شود اما مقاومت های گذشته از مردم، مردمی صبور و با شخصیت ساخته است و ان شاءالله از این مخمصه هم جامعه عبور می کند.
 
 
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان تصریح کرد: البته این بدان معنا نیست که مسئولان اینگونه تصور کنند که چون مردم صبور هستند، پس می شود بر آنها سختی هایی بیش از گذشته را تحمیل کرد زیرا مردم آنچه را که توانسته اند در خدمت به انقلاب و نظام انجام داده اند و ان شاء الله با تدبیر مسئولان سختی های پیش آمده از بین برود و آرامش به مردم و بازار  برگردد.
 
 
آیت الله ملک حسینی گفت: دعا می کنم این روزهای سخت هم به سرعت سپری شود زیرا طولانی شدن آن هرگز به مصلحت جامعه نیست و ان شاء الله تدبیر و درایت حاکم باشد و انقلاب از این روزهای سخت عبور کند.
 
 
نماینده مردم کهگیلویه وبویراحمد در مجلس خبرگان رهبری در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص سنگ اندازی های رسانه های بیگانه گفت: این مسئله جدید نیست و همیشه انقلاب آسیب فتنه گری های دشمن را داشته است اما مردم بین فتنه دشمن و واقعیت جامعه تفکیک می کنند و از مردم نباید اضطراب داشت زیرا مردم بسیار با شعورتر از آن هستند که خودشان را به دست رسانه های بیگانه بسپارند.
 
 
وی افزود: مردم، کشور ،انقلاب  و نظام خود را دوست دارند و خود مسئولان باید از این شعور مردم بهترین بهره را ببرند و  فرصت شناسی کنند زیرا مردم به زیبایی می توانند بین فتنه دشمن و واقعیت جامعه تفکیک قائل شوند بنابراین مسئولان نگران تحریک دشمن نباشند. هرچند ممکن است برخی تحت تاثیر رسانه های بیگانه قرار بگیرند اما این موضوع زودگذر است و به سرعت واقعیت ها نمایان می شود.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.