گروه: اخبار استان خبر: 202912 / تاریخ انتشار : 1401/2/28 ساعت : 14:32

تذکر نماینده گچساران و باشت به وزرای راه و شهرسازی و نیرو

نماینده مردم گچساران در مجلس خواستار اجرای تعهدات وزارت نفت در تفاهم‌نامه با وزارت راه جهت تأمین هزینه‌های استانداردسازی و استقرار فرودگاه گچساران شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سید ناصر حسینی‌پور در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: گچساران در ظرفیت مسافرت هوایی باید در اولویت قرار گیرد چرا که رفت و آمد مردم، کسبه، تجار و مهندسان نفت، گاز و پتروشیمی می‌تواند عامل رشد و توسعه این استان و استان‌های همجوار باشد.
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه باید پروازهای یکشنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه پرواز تهران – گچساران و بالعکس برقرار شود، اظهار داشت: مسئولان وزارت نفت باید به تعهدات خود در تفاهم‌نامه با وزارت راه برای تأمین هزینه‌های استانداردسازی و استقرار فرودگاه گچساران عمل کنند.

 

وی  در ادامه در تذکری خطاب به وزیر نیرو درباره اتمام طرح‌های نیمه تمام بخش آب و اجرای عدالت در توزیع اعتبارات بین طرح‌های عمرانی این بخش ابراز داشت: عدالت در تخصیص آب باید برای استان‌های سرشاخه آب مثل استان کهگیلویه و بویراحمد که 8.5 میلیارد مترمکعب روان آب یعنی 10 درصد آب کشور را دارا است اما 80 درصد اراضی آن دیم است، اجرا شود.

 

انتهای پیام/


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.