گروه: اخبار استان خبر: 202926 / تاریخ انتشار : 1401/2/29 ساعت : 11:38

کشف احتکار خانگی روغن توسط سازمان اطلاعات سپاه در یاسوج+ تصاویر

انبار خانگی روغن‌های احتکارشده در یاسوج توسط اطلاعات سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سازمان اطلاعات سپاه استان کهگیلویه و بویراحمددر اقدامی امنیتی و در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و جلوگیری از احتکار با رصد و اشراف اطلاعاتی انبار خانگی روغن های خوراکی را در یاسوج کشف و ضبط کرد.

 

سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه کهگیلویه و بویراحمد پس از هماهنگی با مرجع قضایی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن منزل بالغ بر 500 بطری روغن مایع به وزن یک تن را کشف کردند.

 

محتکران در کهگیلویه و بویراحمد در روزهای گذشته بارها در تور اطلاعاتی حافظان امنیت قرار گرفته و سربازان گمنام سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و تسهیل اجرای طرح اقتصادی دولت با رصد دقیق و آماده باش کامل موفق به کشف چند انبارِ کالای احتکار شده روغن، برنج، تخم مرغ و سایر اقلام در سطح استان شدند.

 

گفتنی است در 2 هفته گذشته بالغ بر 50 تن انواع کالا را در انبار های بزرگ استان کشف و ضبط شده است .

 

مبارزه با اخلالگران اقتصادی در دستور کار جدی سازمان اطلاعات سپاه فتح قرار داشته ودر برهه های مختلف مانع از احتکار و قاچاق کالاهای مختلف در استان شده و عموم مردم در صورت مشاهده هرگونه موضوع مرتبط با احتکار کالاهای اساسی و انبارهای غیرمجاز و ثبت نشده کالا این موضوعات را به شماره تلفن ۱۱۴ سازمان اطلاعات سپاه کهگیلویه و بویراحمد گزارش کنند.

 

 

 
 
 
انتهای پیام/
 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.