گروه: اخبار استان خبر: 202949 / تاریخ انتشار : 1401/2/29 ساعت : 15:22

روابط عمومی استانداری؛ جایی که نیاز به شتاب دهی بیشتری دارد/مظلومیت اطلاع رسانی خدمات دولت در کهگیلویه و بویراحمد

در دولت انقلابی مظلومیت رسانه های ارزشی و انقلابی بیش از پیش شده است و جاب خالی انتشار اقدامات اساسی دولت در استان در این رسانه ها بیش از پیش احساس می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس از زمان روی کار آمدن دولت جدید در کشور اقدامات و فعالیت های زیادی در سطوح مختلف جهت تعالی و تحرک بیشتر و امیدآفرینی در حال شکل گیری است.


موضوعاتی که گاها از نگاه رسانه ها دور می ماند و جای پرداخت به آنها واقعا خالی است، جایی که می توان بهتر عمل کرد و این مهم مگر با اطلاع رسانی درست و به موقع میسر نمی شود.

وقتی در دولت قبل عملا نگاه تک بعدی و فیلتر شده مسئولین روابط عمومی ادارات مبنی بر حمایت تک بعدی حاکم بود، رسانه های ارزشی و انقلابی و گاها اصلاح طلب از تبعیض ها می نالیدند اما جامه عمل پوشانده نمی شد.

 بهتر است بدانید در این امر مهمترین ضرر را استانداران وقت به عنوان نمایندگان دولت در استان متوجه می شدند، و کافی است به ذهن تان رجوع کنید ببینید چه اقدام مهمی از آنها امروز در یادتان باقی مانده است؟

و اما اکنون در دولت انقلابی مظلومیت رسانه های ارزشی و انقلابی بیش از پیش شده است و جاب خالی انتشار اقدامات اساسی دولت در استان در این رسانه ها بیش از پیش احساس می‌شود جایی که قاطبه مخاطبان استان حضور دارند اما چیزی از این مهم نمی بینند.

مظلومیت تاریخی دولت انقلابی و مردمی در استان بیش از همیشه هویدا شده است، این امر هیچ گاه قابل جبران نخواهد بود، چون هیچ گاه شما به عنوان یک رسانه نمی توانید اقدامات سالیان گذشته را امسال منتشر کنید.

امیدواریم مسیر تحقق رسانه ای دولت در استان هرچه زودتر به ریل مناسب خود بازگردد تا بیش از پیش شاهد عقب افتادگی این مهم در استان نباشیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.