گروه: اخبار استان خبر: 203021 / تاریخ انتشار : 1401/2/31 ساعت : 10:37
پس از کش و قوسهای فراوان؛

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های استان استعفا داد

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های استان با انتشار متنی از سمت خود استعفا داد و دلیل این کار خود را وجود برخی رانت ها و زیاده خواهی ها در مجموعه این شرکت عنوان کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بابک درست مدیرعامل شرکت نمایشگاه های دائمی استان کهگیلویه و بویراحمد با انتشار متنی رسمی، انصراف خود از این مسئولیت را اعلام کرد و دلیل این اقدام خود را زیاده خواهی و منفعت طلبی افرادی عنوان کرد که می تواند مورد رصد و پیگیری نهادهای نظارتی استان قرار گیرد.

متن یادداشت انصراف بابک درست بدین شرح است:

بسمه تعالی

اعضای محترم هیات مدیره نمایشگاه‌های دائمی استان

با سلام و احترام؛
ضمن تشکر از حسن اعتماد و همکاری اعضای محترم هیات مدیره سابق نمایشگاههای دائمی از جمله آقایان مهندس وکیلی، مهندس الله دادی و مهندس علیپور نسبت به اینجانب و توفیق خدمت بی ریا در مجموعه نمایشگاهی استان؛
نظر به اینکه از بدو مسئولیت در خرداد ۹۶ و در تداوم فعالیت متولیان سابق، اهتمام لازم در بکارگیری همه توان و ظرفیت های وجودی به منظور تحقق آرمانها و تعالی اقتصادی مجموعه نمایشگاهی استان بعمل آمد اما نهادینه شدن قانون و عدم تمکین اینجانب از درخواست های شخصی برخی افراد جهت تصرف غیر قانونی در منابع مالی نمایشگاه به صورت سند سازی صوری و جابجایی وجوه جهت رتق و فتق شرکت های پیمانکاری این اشخاص سخت آمده و در نتیجه به کارشکنی و چالش منجر گردیده و با چنین شرایطی امکان خدمت استمرار مسئولیت صنفی پاکدستانه و متعهدانه وجود ندارد، انصراف قطعی خویش را از مدیریت نمایشگاه اعلام می نمایم.


به یقین باج خواهی و مصادره منابع مالی نمایشگاه جهت تامین منافع شخصی افراد مدعی خدمت، خیانتی آشکار به مجموعه شریف نمایشگاهی است که با روحیه اینجانب سازگاری نداشته و هرگز شرافت انسانی و حرفه ای خود را نیز به چنین اموری نیالوده ام.


بنا به مراتب کوتاه و مختصر فوق، استمرار فعالیت در چنین محیطی را که نقض همه آرمان های صنفی مجموعه ای شریف است، خلاف شرافت انسانی و صنفی خود می دانم و انصراف را بر ماندن در کنار افرادی که قصد بهره برداری سوء از منابع مالی نمایشگاه را دارند، ترجیح می دهم.


قطعاً در فرصت مناسب مستندات این نوع باج خواهی و خیانت به مجموعه را رسانه ای خواهم کرد.


مجموعه اعضای صنفی واقفند که در بدو شروع مسئولیت اینجانب، شرکت با بدهی میلیاردی به پیمانکاران سایت ؛سنوات، کارکنان، حقوق معوق پرسنل و دستگاههای اجرایی از جمله ارزش افزوده و اداره مالیاتی مواجه بود که در کمترین زمان ممکن با برگزاری منظم عناوین مختلف نمایشگاهی و تعامل سازنده با دستگاههای ذیربط نسبت به تسویه حساب اقدام و خوشبختانه در مدت زمان شش ماهه به درآمد ثابتی هم دست پیدا کردیم.


خوشحال و سرافرازم که در هنگام تحویل این مجموعه، سربلند از آزمایشی خواهم بود که امانت به اینجانب سپرده شد و اینک بدون از تن دادن به زد و بندهای فساد آمیز،جهت ادامه فعالیت به آیندگان واگذار می نمایم.
موفق و موید باشید.

 

گفتنی است بابک درست در سال های اخیر توانسته بود نظم خوبی در برگزاری نمایشگاه های مختلف در شهرهای مختلف استان از جمله یاسوج برگزار کند به گونه ای که تنوع نمایشگاه ها در جای خود ستودنی است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.