گروه: اخبار استان خبر: 203039 / تاریخ انتشار : 1401/3/1 ساعت : 11:47
رزمنده دفاع مقدس درگفت و گو با صبح زاگرس

عملیات بیت المقدس نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است +تصاویر

رزمنده کهگیلویه وبویراحمدی از وصف و حال روزهای شیرین آزاد سازی خرمشهر گفت.

علی صادق فروزنده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، ضمن گرامیداشت سالروز عملیات غرور آفرین الی بیت المقدس آزادسازی خرمشهر گفت: بنده در عملیات های کربلای4و 5، فتح المبین،فاو والی بیت المقدس یا همان آزادسازی خرمشهر نیز بوده ام.

این رزمنده کهگیلویه وبویراحمدی گفت:درعملیات آزاد سازی خرمشهر بنده در تیپ 17قم بودم که در همین عملیات بنده بر اثر موج انفجار در خرمشهر درچار آسیب جدی شدم و در بیمارستان بیستری شده بودم.

وی تاکیدکرد:ولی شور و وصف حال رزمندگان به خصوص دستور امام برای آزاد سازی خرمشهر همه ما را بر آن داشت که با تمام توان نسبت به آزاد سازی خرمشهر گام برداریم و به برکت نفس قدسی امام این عملیات با تلفات سنگین دشمن بعثی همراه بوده است و پیروزی غرور آفرینی برای رزمندگان ما نیز به همراه داشته است.

فروزنده گفت:شادی رزمندگان در تحقق دستور امام خمینی(ره) در آن روزهای شیرین وسخت برای همه غرور آفرین بوده است و همه خوشحال بودند و همین امر باعث خلق صحنه های ماندگار از آزاد سازی خرمشهر در مسجد این شهر شده است.

وی در ادامه به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند:" خرمشهرها در پیش است"تاکیدکرد:بالاخره باتوجه به اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران را ام القرای اسلامی می نامیم باید به سمت اهدافی بلند حرکت کنیم و این خرمشهرها را یکی پس از دیگری فتح کنیم.

این رزمنده کهگیلویه وبویراحمدی گفت:تمام مسلمان جهان چشم و امیدشان به جمهوری اسلامی ایران است و ما نیز باید با اتکا به توان فکری و دفاعی خود که ماحصل تفکرات جهادی و انقلابی و بسیجی ما است باید توسعه فناوری های نوین خود را به کشورهای مسلمان جهان صادر کنیم تا همه کشورهای که چشم امید به ایران است از این دانش بهره مند شود.

وی گفت: امروز جمهوری اسلامی در خط مقدم محور مقاومت است و حقیقتا اگر جمهوری اسلامی نبود در سوریه، عراق، یمن و سایر کشورها شاهد این همه موفقیت نبودیم و این نشان از اتکا به دانش بومی ایران در مقابل مستکبرین عالم است.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.