گروه: اخبار استان خبر: 203220 / تاریخ انتشار : 1401/3/3 ساعت : 13:04

خاموشی های شبانه یاسوجی ها را کلافه کرد

قطع مکرر برق شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در شب گذشته مردم این شهر را کلافه کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اهمیت برق، کمتر از سایر امکانات نیست و شاید بتوان گفت که در جهان کنونی، اهمیت برق کمتر از اهمیت آب نیست و بدون برق، بسیاری از فعالیتهای عادی و پیش پا افتاده انجام نمی شود.

 

شب گذشته قطع و نوسان مکرر برق در نقاط مختلف شهر یاسوج مردم را کلافه کرده و با وجود اینکه قطعی های برق نسبت به سال های گذشته روند رو به بهبودی پیدا کرده اما هنوز درصد این خاموشی ها بالا است.

 

برخی از شهروندان یاسوجی در تماس با خبرنگار ما با گلایه از وضعیت پیش آمده اظهار داشتند: نوسانات برقی علاوه بر اینکه شب گذشته برای ما مشکل ایجاد کرد باعث شد تا خطر دستگاه های برقی ما را تهدید کند.

 

یک از این افراد گفت: این قطعی های پی در پی در حالی است که اطلاع رسانی لازم به مردم از طریق شرکت توزیع نیروی برق نمی شود و احتمال خسارت به وسایل برقی وجود دارد.

 

خانم م الف شهروند یاسوجی در تماس به خبرنگار ما از خسارت قطعی برق به وسایل منزلش گلایه کرد و اذعان داشت: پیشتر نوسانات برقی به تعدادی از دستگاه های الکتریکی منزل ما خسارت وارد کرد اما متاسفانه روند طولانی رسیدگی به این موضوع کار را به جایی رسانده که از تشکیل پرونده برای جبران خسارت ناشی از نوسانات پشیمان شده ایم.

 

وی تصریح کرد: شرکت توزیع نیروی برق موظف است قطعی ها را اطلاع رسانی کند.

 

اقشار مختلف مردم از شب گذشته با تماس های متعدد از وضعیت نابسامان خاموشی‌ها گلایه کرده‌اند؛ برق که قطع می‌شود به دنبال آن آب نیز قطع می‌شود، اینترنت قطع می‌شود، تلفن همراه از شبکه خارج می‌شود، باتوجه به فصل امتحانات دانش آموزان و دانشجویان با مشکل مواجه می شوند.

 

اما مهمترین خواسته مردم در رابطه با خاموشی‌ها عدم اطلاع رسانی صحیح است و بسیاری از شهروندان می‌گویند علت قطعی هرچه که باشد، اطلاع رسانی خاموشی باید به درستی اعلام شود تا مردم و به ویژه مشاغلی که کارشان وابسته به برق است، با برنامه‌ریزی‌های لازم آسیب و زیان کمتری داشته باشند.

 

صبح زاگرس آمادگی خود را برای اطلاع رسانی خاموشی ها به شرکت توزیع نیروی برق استان اعلام می کند و همواره از مردم درخواست می کند تا نسبت به رفع مشکلات صبوری داشته و با خادمان خود در شرکت های خدمات رسان و دستگاه های اجرایی همکاری داشته باشند.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.