گروه: اخبار استان خبر: 203228 / تاریخ انتشار : 1401/3/3 ساعت : 09:37

آزادی 15 نفر از زندانیان غیرعمد زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی از آزادی 15 نفر از زندانیان زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس منصور بیژنی افزود: با همکاری مراجع قضایی ،خیرین و نیکوکاران و شکات  در دو ماهه سالجاری تعداد 15 نفر از محکومین مالی غیر عمد که مبلغ بدهی آنان بالغ بر ده میلیارد و 800 میلیون تومان بوده است از زندان آزاد و به کانون خانواده بازگشته اند.


وی اظهارکرد:  جهت آزادی این تعداد از زندانیان مبلغ 387 میلیون تومان  از محل کمکهای ستاد دیه استان و کشور؛ آورده زندانیان محکوم 94 میلیون ، 250 میلیون معرفی به بانک و 156 میلیون تومان نیز اعسار بوده است.


این مقام ارشد زندان های استان با بیان اینکه  فرهنگ گذشت در استان ما به یک امر بسیار نیکو و خدا پسندانه مبدل شده ؛ افزود: شکات پرونده های این محکومین نه میلیارد و 900 میلیون تومان از طلب خود را بخشیده اند؛ که این افراد خود از بهترین نیکوکاران و خیرین در امر آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد حسوب می شوند.


مدیر کل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: از آنجائیکه ستاد دیه  یک موسسه خیریه غیرتجاری و غیرانتفاعی است، از مسئولان و خیرین نوع‌دوست  و نیکوکاران می خواهم  تا این ستاد مردم نهاد را در آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و مالی بیش از پیش یاری نمایند.


بیژنی بیان کرد: هم اکنون 245  زندانی جرایم غیرعمد و محکومین مالی  در زندان‌های استان  بسر می برند که منتظر کمکهای خیرخواهانه  خیرین و نیکوکاران و گذشت شکات می باشند.

 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.