گروه: اخبار استان خبر: 203302 / تاریخ انتشار : 1401/3/5 ساعت : 23:42

ساختمان های چند طبقه پزشکان و آسانسورهای همیشه خراب در یاسوج+تصاویر

خرابی آسانسور در ساختمان هایی که پزشکان مستقر هستند، باعث مشقت و سختی زیاد برای بیماران در شهر یاسوج شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، بخش زیادی از پزشکان در شهر یاسوج و شهرهای دیگر در ساختمان های تجاری مستقر هستند و بیماران را ویزیت  می کند، نکته قابل تامل در این میان آسانسورهای همیشه خراب این ساختمان هاست.

 
فردی که به ساختمان پزشکان مراجعه می کند، فردی است که از یک بیماری رنج می برد، در این صورت شرایط بالا رفتن از تعداد زیاد پله را نیز ندارد بنابراین وجود آسانسور در این ساختمان ها از ضروریات است.
 
در شهر یاسوج نیز ساختمان های زیادی وجود دارد که پزشکان در این ساختمان ها مستقر هستند و روزانه تعداد زیادی بیمار را ویزیت می کنند، اما متاسفانه بخش زیادی از آسانسورهای این ساختمان ها خراب است.
 
 
خراب بودن آسانسورها سختی و مشقت بیماران را چندین برابر می کند، بیماری که ناراحتی قبلی دارد و یا دیسک کمر دارد چگونه می تواند ده ها پله را پشت سر بگذارد.
 
آن مرد و زن کهن سالی که توانایی راه رفتن ندارد، در شهر یاسوج برای رفتن به مطب دکتر، باید در راه پله ها نفس نفس زنان آهسته راه بروند تا بتواند به مطب پزشک برسند.
 
خرابی آسانسور ساختمان های پزشکان در شهر یاسوج معضلی است که مدت هاست وجود دارد و مردم که گرفتار بیماری خود هستند باید دلهره بالا رفتن از ده ها پله را نیز داشته باشند.
 
انتظار می رود مسئولان دانسگاه علوم پزشکی بر روی ساختمان پزشکان در شهر یاسوج نظارت داشته باشد چرا که این موضوع مشکلاتی را برای بیماران ایجاد کرده است.
 
---
---
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.