گروه: اخبار استان خبر: 203438 / تاریخ انتشار : 1401/3/7 ساعت : 09:13
شرط و شروط برای ماندن «وحدت»

خروج قطعی دو بازیکن خارجی از لیست پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قید حضور دو بازیکن خارجی فعلی تیمش را برای فصل بعد می‌زند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر تصمیم به جذب منوچهر صفروف و حدت هنانوف از استقلال تاجیکستان گرفت.

هنانوف بر خلاف صفروف توانست حتی به ترکیب اصلی تیم راه پیدا کند اما صفروف که ورودش با مصدومیت در پرسپولیس همراه بود نیمکت نشین ماند تا باشگاه پرسپولیس با توجه به بندهای قرارداد این بازیکن تصمیم به فسخ قرارداد او در پایان فصل بدون پرداخت مبلغ اضافی بگیرند.

هنانوف نیز در پایان فصل در صورت تأیید نهایی گل محمدی در جمع بازیکنان باقی خواهد ماند. او که نوسان زیادی در عملکرد فنی خودش داشت احتمالاً تا پابان فصل هم نیمکت نشین بماند تا کادر فنی با زیر نظر گرفتن تمرینات او درباره اش تصمیم گیری کند.

همچنین مشکل گلزنی خط حمله پرسپولیس سبب شد تا سرمربی سرخپوشان در نقل و انتقالات زمستانی بار دیگر به فکر جذب بازیکن خارجی بیفتد و این بار شیرزود تمیروف را از ازبکستان برای حضور در خط حمله جذب کند.

مهاجم پر تلاش ازبک ها با وجود اینکه فرصت کافی برای گلزنی داشت نتوانست انتظارات را برآورده کند تا او نیز در لیست مازاد قطعی پرسپولیس برای فصل بعدی قرار بگیرد. باشگاه پرسپولیس تصمیمی برای تمدید قرارداد این بازیکن ندارد و قصد دارد با نظر گل محمدی روی جذب بازیکن خارجی باکیفیت بالاتر تمرکز کند.

منبع: خبرگزاری مهر

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.