گروه: اخبار استان خبر: 203565 / تاریخ انتشار : 1401/3/9 ساعت : 16:08
داغ های مجازی :

مطالبه نماینده گچساران و باشت از وزارت ورزش و جوانان / حسینی پور: قرار داد بازی ایران -کانادا را منتشر کنید

عضو کمیسیون اصل نود مجلس، با لغو بازی فوتبال ایران و کانادا از پیگیری برای درخواست غرامت خبر داد و خواستار شفاف سازی وزارت ورزش و جوانان در خصوص قرار داد این بازی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سید ناصر حسینی‌پور، نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اصل نود مجلس در توئیتی نوشت: «طبق اطلاعات رسیده؛ در قرارداد بازی ایران و کانادا رقم غرامت پیش‌بینی نشده است. وزارت ورزش و جوانان قرارداد بازی ایران و کانادا را جهت اطلاع افکار عمومی انتشار عمومی دهد. در صورتی که این وزارت‌خانه اقدام به این‌کار نکند از ابزار نظارتی مجلس جهت شفاف‌سازی این موضوع اقدام خواهد شد.

 

 

---

 

تیم‌های ملی فوتبال ایران و کانادا برای برگزاری یک دیدار دوستانه به توافق رسیده بودند و این بازی قرار بود ۱۶ خرداد در ونکوور برگزار شود اما فدراسیون فوتبال کانادا دیدار تدارکاتی مقابل ایران را لغو کرد. توئیتر فدراسیون کانادا در خبری نوشت که مسابقه بین‌المللی و تدارکاتی که قرار بود در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۲۲ برابر ایران به عنوان بخشی از آماده‌سازی تیم ملی مردان برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باشد، لغو شده است. 

گفتنی است که بعد از تفاهم دو کشور برای برگزاری این دیدار دوستانه، برخی سیاستمداران کانادایی انتقادهایی به ایده برگزاری این بازی وارد کردند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.