گروه: اخبار استان خبر: 203857 / تاریخ انتشار : 1401/3/14 ساعت : 19:39
نماینده مجلس یازدهم در گفتگو با صبح زاگرس:

امام خمینی «ره» الگوی حکومت داری اسلامی و مردم سالاری دینی را به جهانیان معرفی کرد

کریم حسینی گفت:امام خمینی (ره) توانست به همه جهانیان الگویی از حکومت داری اسلامی و مردم سالاری دینی را معرفی کند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در سالروز بزرگداشت رحلت امام خمینی( ره) در خصوص ابعاد شخصیتی امام راحل در گفت وگو با  صبح زاگرس گفت:امام خمینی (ره) توانست به همه جهانیان الگویی از حکومت داری اسلامی و مردم سالاری دینی را معرفی کند.

 
کریم حسینی افزود: امام خمینی(ره) با شخصیت منحصر به فردی که داشتند توانستند رهبری جهان اسلام در راستای اهداف عالیه دین و شریعت اسلام بر عهده گرفته و موجب حیات دوباره اسلام در عصر غیبت امام زمان(عج) شوند.
 
 
وی با اشاره به اینکه در دهه اول پیروزی انقلاب اسلامی امام ره با پایه‌ های حکومتی که الگوی اسلامی است را بنیان نهاد تصریح کرد: امام خامنه پروش یافته همین مکتب است و استمرار اندیشه بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در سیره زعامت رهبر معظم انقلاب وجود دارد و آنچه که موجب پایداری نظام اسلامی و مستحکم شدن پایه های حکومت اسلامی در کشور و دیگر نهضت های اسلامی در جهان شده است راهبری این ۲ امامین انقلاب است.
 
 
نماینده مردم (اهواز، باوی) در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب توانست مردم را که پایه اصلی و مهم کشور هستند با خودش همراه کند، خاطر نشان کرد: همین دو ستون، رهبری و حضور مردم روز به روز به پایداری و مستحکم شدن پایه‌های انقلاب و اسلام در جهان کمک می کند.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.