گروه: اخبار استان خبر: 204374 / تاریخ انتشار : 1401/3/23 ساعت : 12:43

نوسان برق چرامی ها را کلافه کرد/باقری اصل؛ بیمه خسارت پرداخت می کند

شهروندان چرامی از قطعی مکرر و نوسانات شدید برق که منجر به خساراتی به وسایل برقی آنان شده گلایه مند هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با توجه به مشکلات اقتصادی که در چند سال اخیر برای مردم به وجود امده است نوسانات و  قطعی‌های برق‌ ناگهانی سبب شده تا مردم نگران آسیب لوازم خانگی خود باشند.

 

این قطعی های غیر منتظره و بدون اطلاع در ساعات مختلف روز موجب نگرانی شهروندان چرامی و خسارات وارده به وسایل برقی آنها شده که در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه خبری با گلایه از روند خاموشی بدون برنامه برق در این منطقه خواستار رسیدگی مسیولان شدند و نسبت به علملکرد شرکت برق این شهرستان اعتراض داشتند.

 

در همین خصوص یکی از شهروندان چرامی گفت: بر اثر نوسانات برق ۹ ماه پیش یکی از لوازم برقی خانگی ما سوخت و با توجه به صورت جلسه هایی که انجام گرفته اما هنوز هیچ اقدامی از سوی اداره برق برای جبران خسارت انجام نشده است.

 

یکی دیگر از شهروندان با اشاره به اینکه قطعی های مکرر برق موجب سوختن تلویزیون انها شده است گفت: در این شرایط اقتصادی و بالا بودن قیمت ها توان خرید تلویزیون نو نداریم و هزینه تعمیر همین وسیله برقی بیش از یک میلیون و ۵۰۰  شده که از عهده آن برنمی آییم.

 

 رئیس شرکت برق شهرستان چرام در این خصوص با اشاره به اینکه مشترکینی که به علت نوسانات برق  خساراتی به لوازم خانگی انها وارد شده است گفت: سالانه  قراردادهایی  با بیمه ها می بندیم که در سال ۹۹ با بیمه کوثر این تفاهم نامه انجام گرفته بود.

 

باقری اصل افزود: مشترکان خسارت‌دیده با رهنمایی ها صورت گرفته  سایت اینترنتی فرم پر کرده و مدارک انها گرفته شده و کارشناسان بیمه خسارات را پیگیری می‌کنند و بعد از برآورد شدن خسارات، بیمه آن را پرداخت کند.

 

 وی تصریح کرد: حتما باید مشترکین خشارت دید در سامانه اینترنتی حتما ثبت نام کرده باشند و اگر این امر رخ داده نشده خسارتی به انها پرداخت نمی شود.

 

باقری اصل با اشاره به اینکه خسارات سه ماهه اول ۱۴۰۰ مشترکان پرداخت شده است افزود: خسارات سه ماهه دوم در حال بررسی بوده و بعد از پرداخت ۶ ماهه دوم واریز خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۱ تاکنون قرارداری وزارت نیرو با هیچ بیمه ای قراردادی نبسته است بیان کرد:ما نیز منتظر هستیم این قرار بسته شود اما اگر مشترکی خسارت دیده باشد به سایت مراجعه کرده و ثبتنام کرده و به محض منعقدشدن قرار درخواست ها به درگاه بیمه انتقال خواهد یافت.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.