گروه: اخبار استان خبر: 204428 / تاریخ انتشار : 1401/3/23 ساعت : 13:13
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

خاموشی با برنامه در لنده کلید خورد+جزئیات

رئیس اداره برق شهرستان لنده از قطعی با برنامه برق بخش های از شهر و روستاهای این شهرستان در روزهای 24 و26خردادماه خبرداد.

البرز مددی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با اشاره به ضرورت مصرف بهینه برق در فصل تابستان گفت: در فصل تابستان و به منظور بهینه سازی مصرف برق نیازمند همکاری و همراهی اقشار مختلف مردم هستیم.

 

رئیس اداره برق شهرستان لنده گفت: باهدف توسعه شبکه برق و خط دومداره ،برق بخشی از خیابان های شهرلنده شامل: خیابانامام خمینی(ره)،جانبازان،شهیدباهنر،شهیدرجایی،شهرکهای فجر،شهیدرجایی،سرآسیاب در تاریخ 24 و 26خردادماه سال جاری از ساعت4صبح تا ساعت 9و 10دقیقه صبح به مدت 5ساعت قطع خواهند شد.

 

مددی گفت: همچنین در تاریخ های مذکور نیز برق روستاهای روستاهای مال شیخ،سرآسیاب،مال ملا ،حوزه چهارراه آل طیب وقیام در بخش مرکزی شهرستان لنده قطع خواهند شد.

 

وی در ادامه تاکیدکرد: بدلیل برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم درروز دوشنبه این خاموشی به روز پنج شنبه تغییر داده شد است.
 

رئیس اداره برق شهرستان لنده گفت: انتظار داریم شهروندان در ساعات تعیین شده با صبوری تا رفع مشکلات زیرساختی حوزه برق نهایت همکاری را با خادمین خود در اداره برق شهرستان داشته باشند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.