گروه: اخبار استان خبر: 204439 / تاریخ انتشار : 1401/3/23 ساعت : 15:28

تبلیغ شبکه سعودی-اسرائیلی در صفحه اینستاگرام غلامرضا تاجگردون!+سند

نماینده اخراجی مجلس یازدهم کلیپی که لگو و نام شبکه سعودی-اسرائیلی را دارد و از صفحه اینستاگرام این رسانه منتشر شده بود را در صفحه مجازی خود به اشتراک گذاشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس غلامرضا تاجگردون نماینده اخراجی مجلس یازدهم کلیپی که لگو و نام شبکه سعودی-اسرائیلی را دارد و از صفحه اینستاگرام این رسانه منتشر شده بود را در صفحه مجازی خود به اشتراک گذاشت.

به نظر می رسد تاجگردون ابایی از انتشار فیلم مربوط به این شبکه سعودی با هر توجیهی ندارد و برای انتقاد از دولت به این شبکه سعودی استناد کرده است.

این شبکه همزمان با انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶  ایران فعالیتش را آغاز کرد و بیشتر عملکردش در ماه‌‌های ابتدایی حول همین محور جریان داشت اما در تابستان ۹۷ بود که کم‌کم سیاست‌های پنهانش آشکار شد. این شبکه در زمان برگزاری گردهمایی گروهک منافقین، تنها رسانه‌ای بود که مراسم آن‌ها را پوشش خبری می‌داد. آن‌ها حتی در توئیتر سخنان مریم رجوی سرکرده این فرقه را به صورت لحظه به لحظه و با عنوان «فوری» توئیت می‌کردند!

پس از حمله تروریستی گروهک الاحوازیه به مراسم رژه نیروهای مسلح در ۳۱ شهریور ۱۳۹۷  نام این شبکه بر سر زبان اهالی رسانه هم افتاد.

در این زمان، این شبکه در اقدامی غیرحرفه‌ای که مصداق تبلیغ تروریسم است، تریبون زنده‌اش را در اختیار تروریست‌هایی قرار داد که چند ساعت قبل چندین زن و کودک بی‌گناه حاضر در مراسم را هم به رگبار بسته بودند.

 

 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.